تاریخ انتشار : ۶ مرداد ۱۳۹۳-۱۰:۵۰ ق.ظ
کد خبر : 42468
نسخه چاپی نسخه چاپی
شهردار این روزهای رسانه ها:

اتمام پروژه های ناتمام ،شیرین تر از میز مدیریت است

رضا کحالی شهردار لاهیجان در ارتباط با شایعات مطرح شده چند روز اخیر گفت : پیشنهاد برای تصدی شهرداری لنگرود غیر رسمی بوده و با وجود پروژه های نیمه تمام و استقبال مردم لاهیجان رفتن از شهرداری لاهیجان مصلحت نیست.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از «لاهیجان» ، رضا کحالی شهردار لاهیجان با بیان اینکه وقتی که در شهری، شهردار استعفا می دهد و یا مدت خدمتش به پایان می رسد از شهردارانی که به نوعی در استان گیلان به امور شهری آشنا هستند برای به عهده گرفتن شهرداری آن شهر دعوت می کنند افزود: بر همین اساس شورای شهر لنگرود ، در آغاز دوره چهارم شورای اسلامی برای قبول مسئولیت شهرداری لنگرود به بنده مراجعه کردند.
وی با اعلام اینکه در شهر لاهیجان پروژه های نیمه تمام زیادی داریم و مردم لاهیجان نیز با استقبال از پروژه های عمرانی به مجموعه شهرداری دلگرمی و امید دادند افزود: با این داشته ها مصلحت نیست از این شهر به شهر دیگری برویم و عملا احساس کنیم که میز مدیریت در شهر دیگر و یا نقطه دیگری لذت بخش است بلکه لذت کار در این است که به یک پروژه به اتمام برسد و مردم احساس کنند که کار انجام شده و از فواید آن بهره مند شوند.
شهردار لاهیجان با بیان اینکه در آن مقطع این مسئولیت را نپذیرفتم و در شهر لاهیجان ماندم افزود: چندی قبل هم که شهردار لنگرود استعفا داد، تعدادی از شهروندان لنگرود و دوستان شورای شهر به طور غیر رسمی از بنده خواستند که وارد لنگرود شوم اما تا به الان تحت هیچ شرایطی جلسه رسمی با عزیزان برگزار نشده و مسئولیتی را قبول نکردم.
کحالی با بیان اینکه در اخبارخواندم که «گلباغی» وارد شهرداری لنگرود شده افزود: فرد متخصصی وارد حوزه مدیریت شهری لنگرود شده که باعث خوشحالی بنده است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه