بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۳-۲:۴۲ ب.ظ
کد خبر : 41690
نسخه چاپی نسخه چاپی
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان:

واقعاً کجا هستند سازمان‌های بین‌المللی پرادعا، که همواره طنین گوش‌خراش مدنیت و عدالت خواهی شان گوش فلک را کر می‌کند

واقعاً کجا هستند سازمان‌های بین‌المللی پرادعا،که همواره طنین گوش‌خراش مدنیت و عدالت خواهی شان گوش فلک را کر می‌کند تا ببینند چگونه ارتشی تا بن دندان مسلح بی محابا و وحشیانه تراژدی دردناکی از مرگ انسانیت را در خاک فلسطین و غزه به اجرا گذاشته است؟

به گزارش ۸دی نیوز، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان درپی محکوم  کردن جنایات غزه بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:


بار دیگر جهان و جهانیان شاهد یک تراژدی دردناک بشری اند. بار دیگر قاب تلویزیون‌ها، چهره جراید و صفحات فضاهای حقیقی و مجازی با تصاویر بدن‌های پاره پاره، جنازه‌های زخمی و کودکان و نوجوانان در خاک و خون غلطیده آذین شده است. اینبار جنایات بی شرمانه و ضدانسانی صهیونیست ها که بدون کوچکترین تردید با چراغ سبز و حمایت دولتمردان آمریکایی و اروپایی و سکوت شرم آور و خفت بار دولت‌های مزدور عربی رخ می‌دهد وجدان بشریت را جریحه دار ساخته است.

در فراسوی غمزه‌های سیاستمداران و بازیگران بین‌المللی این زنان و کودکان مظلوم فلسطین و غزه و عراق هستند که جنازه‌هایشان نقش زمین می‌شوند و در این میان مجامع بین‌المللی و مدعیان دروغین و حراف به اصطلاح مدافعان حقوق بشر که بوق و کرنا و هیاهوهایشان گوش فلک را کر می‌کند سکوت پیش گرفته‌اند و چشم بر جنایات دردمنشانه صهیونیست‌ها و کشتار فجیع زنان و کودکان و شکار نوجوانان فلسطینی در کوچه پس‌کوچه‌ها و باغ‌ها و مدرسه‌ها بسته اند.

در بازی پیچیده شطرنج سیاست بازان دغلکار مدعی آزادی و دموکراسی غرب بار دیگر قرعه به نام غزه افتاده است سرزمینی که ملتش پای شرف، تاریخ، هویت و خاکش ایستاده است. استکبار جهانی و صهیونیست‌ها پس از شکست‌های پیاپی در میدان دموکراسی و انتخابات در سوریه و عراق برای لاپوشانی فضاحت به بارآمده در افکار عمومی جهان دست به دامن جنگی خونین و یکسویه شده است و به بهانه‌های واهی وحشیانه ترین حملات و تهاجمات را علیه مردم غزه آغاز کرده و با نشان دادن چهره گریه و زشت خود در ماه مبارک رمضان دستشان را به خون مردم مظلوم و بی‌پناه غزه آلوده کردند.

واقعاً کجا هستند سازمان‌های بین‌المللی پرادعا، سازمان ملل و شورای امنیت و ده‌ها تشکیلات جعلی و دست ساز دیگر که همواره طنین گوش‌خراش مدنیت و عدالت خواهی شان گوش فلک را کر می‌کند تا ببینند چگونه ارتشی تا بن دندان مسلح بی محابا و وحشیانه تراژدی دردناکی از مرگ انسانیت را در خاک فلسطین و غزه به اجرا گذاشته است؟ دانشجویان مومن و ولایی و انقلابی استان ضمن محکوم کردن این جنایات دردمنشانه مراتب تنفر و انزجار خود را نسبت به این‌گونه اعمال فجیع و کشتار کثیف اعلام می‌دارد و از تمامی مردم ایران اسلامی علی الخصوص دانشجویان گیلانی انتظار می رود حضوری موثر و کوبنده را در روز قدس امسال رقم بزنند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه