تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۳-۱۱:۲۸ ق.ظ
کد خبر : 41644
نسخه چاپی نسخه چاپی
امام جمعه اهل سنت تالش:

راهپیمایی روز جهانی قدس تکمیل کننده عبادت های ما در شبهای قدر است

امام جمعه اهل سنت تالش گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، انشاا… حرکت میلیونی در راهپیمایی روز جهانی قدس انجام شود تا در این شرایط حساس دلگرمی مردم فلسطین باشد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از مریان خبر، حجت الاسلام حسین خانی پور اظهار کرد: تکمیل کننده روزهای قدر، حمایت ما از مردم مظلوم فلسطین در روز جهانی قدس خواهد بود.

وی افزود: جنایت هایی که رژیم صهیونیستی در غزه ای که اکنون در محاصره است، انجام می دهد در تاریخ، حقوق بشر صهیونیستی را به ثبت رساند.

KhaniPoor

امام جمعه اهل سنت تالش با اشاره به تاریخی بودن حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: در حال حاضر مردم فلسطین بیش از پیش به حضور مردم در روز قدس احتیاج دارند چرا که با محاصره و بسته شدن مرزهای غزه با کشور مصر و آن اتفاقاتی که در مصر افتاد، بیش از سالهای گذشته باید نشان دهیم که پشتیان ملت فلسطین هستیم.

خانی پور به حضور میلیونی مردم در روز قدس پرداخت و گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، انشاا… حرکت میلیونی در راهپیمایی روز جهانی قدس انجام شود تا در این شرایط حساس دلگرمی مردم فلسطین باشد.

وی به الگو بودن مردم تالش در راهپیمایی ها، بیان کرد: با حضور حداکثری، مردم تالش نیز نشان خواهند داد که پشتیبان مردم مظلوم فلسطین هستند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه