تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۳-۱۰:۱۸ ق.ظ
کد خبر : 41583
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل:

درباره تحقیق و تفحص از بانک ها در کمیسیون اقتصادی مجلس تصمیم یری می شود

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امروز اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد ۱۴ بند تحقیق و تفحص از کلیه بانک های دولتی، خصوصی و موسسات اعتباری تصمیم گیری نهایی را خواهند کرد که به احتمال بسیار هم با آن موافقت می شود.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از لاهیجان، ایرج ندیمی در رابطه با آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از بانک ها، گفت: در زمان دولت گذشته، برخی اعضای هیات رییسه مجلس مخالف تحقیق و تفحص از بانک مرکزی بودند و دلیل آن را نیز نزدیکی به پایان عمر دولت عنوان می کردند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با یادآوری موافقت هیات رییسه با تحقیق و تفحص از کل بانکها،افزود: اکنون این درخواست جهت رای گیری به کمیسیون ارجاع داده شده و امروز هم با رای مثبت نمایندگان، اقدامات نخستین آغاز می شود که با این رویکرد، تحقیق و تفحص از بانک مرکزی هم مطرح خواهد شد.

وی تصریح کرد: در گذشته هیات رییسه معتقد بود که بنا به مصلحت ها تحقیق و تفحص از بانک مرکزی به صلاح نیست، اما اکنون شرایط تغییر کرده و امروز هم تحقیق و تفحص از بانک ها با رای مثبت اعضای کمیسیون اقتصادی تایید خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس  ادامه داد: رییس مجلس نیز احکام اعضای هیات تحقیق و تفحص را نهایتا طی ۱۵ روز آینده صادر می کند و پس از آن اعضای کمیته فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: امروز اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد ۱۴ بند تحقیق و تفحص از کلیه بانک های دولتی، خصوصی و موسسات اعتباری تصمیم گیری نهایی را خواهند کرد که به احتمال بسیار هم با آن موافقت می شود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه