تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۳-۳:۳۰ ق.ظ
کد خبر : 41338
نسخه چاپی نسخه چاپی
تفکرات نژادپرستانه معاون پارلمان رژیم‌صهیونیستی

غزه را یهودی‌نشین کنیم/بی‌توجه به غیرنظامیان، غزه را هدف قرار دهیم/فلسطینی‌ها به «سینا» بروند

در حالی که دو هفته از عملیات رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد، مقامات اسرائیلی بیش از پیش گزینه اشغال کامل نوار غزه را مطرح می‌کنند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از فارس، در حالی که دو هفته از عملیات رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد، مقامات اسرائیلی بیش از پیش گزینه اشغال کامل نوار غزه را مطرح می‌کنند.

در همین راستا، «موشه فیگلین» معاون رئیس پارلمان اسرائیل نیز در یادداشتی که در پایگاه «عاروتص شوع» منتشر کرده، صراحتا از طرح‌های خود برای اشغال کامل غزه، یهودی‌سازی آن و اخراج ساکنان از آن پرده برداشته است. وی همچنین به ارتش اسرائیل توصیه کرده است بی‌توجه به «سپر انسانی» و حضور غیرنظامیان، با تمام توان به اهداف مد نظر خود حمله کند.

در ادامه متن یادداشت وی که از حامیان کوچاندن فلسطینی‌هااست، بدون دخل و تصرف آمده است. مرور این یادداشت بدون هرگونه توضیحی طرح‌های آتی رژیم‌صهیونیستی برای مردم فلسطین را آشکار می‌کند:

اولتیماتوم: نخست‌وزیر اسرائیل هشداری خطاب به جمعیت دشمن صادر کرده و در آن اعلام کند که اسرائیل قصد دارد به اهدافی در منطقه آن‌ها حمله کند. وی به آن‌هایی که درگیر این مسئله نبوده و می‌خواهند آسیبی نبینند، توصیه ‌کند که فورا منطقه را ترک کنند. صحرای سینا خیلی از غزه دور نیست و آن‌ها می‌توانند به آنجا بروند. این حداکثر تلاش‌های بشردوستانه اسرائیل خواهد بود. حماس ممکن است بدون پیش‌شرط تسلیم شده و از حمله جلوگیری کند.

تهاجم: ارتش با تمام توان خود (و نه بخش کوچکی از آن) و هرگونه تسلیحات متعارفی که در اختیار دارد، به «مجموعه اهداف» حمله کند. تمامی اهداف زیرساختی بدون توجه به «سپرهای انسانی» و «آسیب‌های محیطی» مورد حمله قرار خواهند گرفت. همین که ما دقیقا اهداف را هدف قرار داده و پیش از حمله نیز هشدار داده‌ایم، کافی است.

محاصره: همراستا با موارد فوق، غزه باید به طور کامل به محاصره درآید. هیچ‌چیز وارد منطقه نمی‌شود. اگرچه که اسرائیل اجازه خروج از غزه را می‌دهد. غیرنظامی‌ها می‌توانند به سینا بروند و جنگجویان هم تسلیم نیروهای ارتش می‌شوند.

دفاع: هر نقطه‌ای که اسرائیل یا نیروهای اسرائیلی از آنجا مورد حمله قرار گرفتند، فورا بدون ملاحظه به «سپر انسانی» و «آسیب‌های محیطی» مورد حمله تمام عیار قرار می‌گیرند.

فتح: پس از آنکه ارتش با استفاده از توان نظامی خود اهداف را «تضعیف» کرد، نیروهای نظامی تمام غزه را به تصرف خود درآورده و از هر ابزار لازم برای به حداقل رساندن آسیب‌ها به نیروهای. استفاده کنیم.

حذف: سرویس امنیت عمومی و ارتش به طور کامل غزه را از وجود هرگونه دشمن مصلح در غزه پاک می‌کنند. با آن دسته از جمعیت دشمن که از خطا مبری است و خود را از تروریست‌های مسلح جدا کرده، بر اساس قوانین بین‌المللی برخورد شده و به آن‌ها اجازه خروج داده می‌شود. اسرائیل سخاوتمندانه به کسانی که می‌خواهند غزه را ترک کنند، کمک خواهد کرد.

حاکمیت: غزه بخشی از سرزمین ماست و ما برای همیشه در آن خواهیم ماند. آزادسازی همیشگی بخش‌هایی از سرزمین‌های ما، تنها چیزی است که به خطر انداختن جان سربازانمان در نبرد برای تصرف اراضی را توجیه می‌کند. پس از حذف ترور از غزه، این منطقه بخشی از قلمرو حاکمیتی اسرائیل خواهد بود و جمعیت یهودی به آن منتقل می‌شود. این منطقه همچنین به کاهش بحران مسکن در اسرائیل کمک خواهد کرد ساحلی هم هرچه زودتر گسترش می‌یابد تا تمام منطقه غزه را در بر گیرد.

طبق نظرسنجی‌ها، اغلب اعراب غزه می‌خواهند آنجا را ترک کنند. به آن‌هایی که در فعالیت‌های ضداسرائیلی دخیلی نبوده، پیشنهادات سخاوتمندانه مهاجرت بین‌المللی پیشنهاد می‌شود. آن‌هایی هم که تصمیم بگیرند اینجا بمانند، وضعیت اقامت دائم دریافت می‌کنند. بعد از چند سال که در اسرائیل زندگی کردند و با آن خو گرفتند، در صورت تصویب قوانین مربوطه در کنیست و صدور مجوز از سوی وزارت کشور، به آن‌هایی که شخصا حاکمیت اسرائیل، ماهیت و سبک زندگی کشور یهودی را بپذیرند، پیشنهاد تابعیت اسرائیلی خواهد شد.

يک ديدگاه

 1. به نام خداوند قهار منتقم

  درود برملت مقاوم فلسطین بویژه مردم عزیز وغیور غزه ولعنت خدا وخلق و… بر حکام خائن عرب ونفرین ولعن بر قدرت های استکباری حامی اسرائیل ونکبت وسرافکندگی بر مجامع بین المللی که تماشاگر صحنه های غمبار کشتار بی رحمانه مردم غزه توسط اسرائیل غاصب هستند.پیروزی از آن مجاهدین راه خدا است.

  روز قدس روز حمایت از ملت مظلوم فلسطین وروز اظهار خشم ونفرت بر ستمگران وجنایت کاران وروز فریاد مرگ برآمریکا ومرگ بر اسرائل است

  نماند ستمکار بد روزگار بماند براو لعنت پایدار (سعدی)

  وسیعلم الذین ظلموا ایّ منقلب ینقلبون -آخرین آیه سوره شعراء (آیه ۲۲۷ )

  سیداصغرسعادت میرقدیم لاهیجانی

  وبگاه نسیم معرفت

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه