- پایگاه خبری تحلیلی 8دی نیوز - http://www.8deynews.com -

بیانیه تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد استان گیلان در حمایت از مردم غزه

به گزارش ۸دی [1] نیوز، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

 

جنایات آشکار و سازمان یافته مثلث استکبار، استبداد و افراطی‌گری در اراضی اشغالی فلسطین، به ویژه نوار غزه، زبونی صهیونیست ددمنش را دو چندان آشکار و نمایان می‌سازد. رژیم جعلی و پوشالی اسرائیل در ماهی که تمامی مسلمین با تمسک به آموزه‌های قرآنی به ضیافت الهی دعوتند، با کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع، سفاکی خویش را همچنان اثبات می‌نماید.

 

 

بی‌تردید اینگونه فاجعه انسانی و حملات خفاشان شب‌پرست نه تنها نفرت ملل اسلامی، بلکه انزجار آزادی‌خواهان جهان را به همراه خواهد داشت و پایداری، مقاومت و ایستادگی مردم فلسطین را هماره تداوم خواهد بخشید.

 

از این رو ما تشکل‌های دانشجویی، هیأت‌های مذهبی و تشکل‌های استادان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان ضمن اعلام حمایت و همدردی با مردم آزادی‌خواه فلسطین خاصه مردم بی‌دفاع نوار غزه، جنایات صهیونیست‌های اشغالگر را محکوم نموده و قاطعانه از محافل و مجامع بین‌المللی به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد خواستار عمل به وظایف انسانی خود برای توقف کامل و بی‌قید و شرط حملات اشغالگران و شکستن محاصره تمامی نوار غزه و تسهیل و ترغیب به ارسال کمک‌های انسان دوستانه به این مناطق هستیم.