تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۳
کد خبر : 41030
نسخه چاپی نسخه چاپی

حکم نهایی برای مهد کودک آزار در اردبیل

index

هرچند حوادثی نظیر آنچه در مهدکودک ستایش رخ داد کم‌ وبیش در سایر استان‌ها نیز رخ می‌دهد و برخورد جدی با آنها می‌شود.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از شرق، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس رای کمیسیون عالی نظارت، مهدکودک ستایش برای همیشه تعطیل و در آن پلمب می‌شود. محمد نفریه اظهار کرد: هرچند حوادثی نظیر آنچه در مهدکودک ستایش رخ داد کم‌ وبیش در سایر استان‌ها نیز رخ می‌دهد و برخورد جدی با آنها می‌شود اما سازمان بهزیستی به‌عنوان حامی منافع کودکان هیچ وقت در مقابل این حوادث و رویدادها کوتاه نیامده و قصد گذشت و اغماض را در این زمینه ندارد.

وی افزود‌: به سرعت پرونده مهدکودک ستایش حتی قبل از رسانه‌ای‌شدن تحت پیگیری سازمان بهزیستی قرار گرفت و ما در همان نخستین روز با همکاری بهزیستی اردبیل موفق شدیم برای تعطیلی موقت این مهدکودک و دستگیری مسببان این حادثه اعم از فرد خاطی، مسوول و مدیر فنی و صاحب‌امتیاز مهدکودک اقدام کنیم. معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: بعد از تعطیلی موقت، کمیسیون عالی نظارت موارد را مورد بررسی قرار داد و حکم تعطیلی و پلمب دایمی این مهد را داده و از دادستانی نیز انتظار داریم به جد با عوامل دخیل در این موضوع برخورد جدی داشته باشند.

نفریه تصریح کرد: تیم‌های بازرسی ما بیش از دو روز است که در منطقه حضور دارند و تلاششان بر این است تا ابعاد این حادثه را مورد بررسی قرار دهند که انتظار می‌رود نتیجه و ثمره آن به برخورد جدی و قاطع با مسببان این حادثه منجر شود. نفریه گفت: هرگونه تخلف در هر مرحله و جایگاه و منصبی در حوزه کودک‌آزاری و مسایل اجتماعی انجام شود بهزیستی با همکاری مراجع قضایی اقدام به برخورد جدی با آن حوادث می‌کند و هیچ گذشت و اغماضی را برنمی‌تابد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه