تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۳-۱۲:۱۲ ب.ظ
کد خبر : 41023
نسخه چاپی نسخه چاپی
در بیانیه آیت الله مکارم شیرازی در دفاع از مردم غزه:

این هجوم وحشیانه بار دیگر ماهیت اسرائیل و نیات حامیان او را مخصوصآ آمریکا و بعضی از سران کشورهای عربی را آشکار ساخت

این هجوم وحشیانه بار دیگر ماهیت اسرائیل و نیات حامیان او را مخصوصآ آمریکا و بعضی از سران کشورهای عربی را آشکار ساخت و داغ ننگی بر پیشانی آنها نهاد.

به گزارش ۸دی نیوز، آیت‌الله مکارم‌شیرازی در دفاع از مردم مظلوم غزه در برابر هجوم وحشیانه اسرائیل بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه این مرجع تقلید به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

شور و غوغایی در جهان بر ضدّ اسرائیل متجاوز و خونخوار برپا شده و علیرغم سکوت مرگبار حامیان اسرائیل مخصوصآ آمریکا و عده‌ای از سران کشورهای عربی، سیل اعتراضات مردمی به سوی اسرائیل غاصب سرازیر شده است، کشتن مردم بی‌دفاع غزه مخصوصآ کودکان و تخریب منازل آنان را شدیدا محکوم می‌کنند.

این هجوم وحشیانه بار دیگر ماهیت اسرائیل و نیات حامیان او را مخصوصآ آمریکا و بعضی از سران کشورهای عربی را آشکار ساخت و داغ ننگی بر پیشانی آنها نهاد.

در این میان جالب این است که سرکرده تروریست‌ها در عراق می‌گوید: من کار به اسرائیل ندارم وظیفه من فقط کشتن تمام مسلمانانی است که با ما بیعت نکند و از اینجا نظریه کسانی که می‌گویند این زائده شرور، ساخته و پرداخته اسرائیل است ثابت می‌شود.عجیب این است که سه نفر اسرائیلی کشته شدند که معلوم نیست قاتل آنها چه کسی بوده، آمریکا فوراً آن را محکوم کرد اما بیش از دویست نفر فلسطینی شهید و بیش از هزار نفر مجروح شدند که بسیاری از آنها کودکان بودند، نه فقط آمریکا و اتحادیه اروپا و حامیان عرب آنها، آن را محکوم نکردند، بلکه قولا یا عملا آن را تأیید کردند.

سزاوار است روز جمعه بعد از نماز پربرکت این روز، کشور ما نیز یکپارچه به خروش برضدّ جنایات اسرائیل آید و ثابت کنیم که این بار نیز بازنده اصلی اسرائیل است که باید طعم تلخ شکست را توأم با منفوریت در سراسر جهان بچشد. خداوند حامیان اسرائیل را که از او دفاع می‌کند و در برابر کشتار فلسطینی‌ها که اکثریت قاطع آنها از اهل سنت هستند، سکوت دارند از این خواب شیطانی غفلت بیدار کند تا این راه ضلالت را رها کرده به صفوف مسلمین بپیوندند و در برابر جنایات اسرائیل و جهان‌خواران بایستند.

والسلام علی من اتبع الهدی»

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه