تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۲-۱۱:۵۱ ق.ظ
کد خبر : 4088
نسخه چاپی نسخه چاپی
هاشم نیا در مراسم رژه نیروهای مسلح:

آمادگی نیروهای مسلح موجب نا امیدی دشمنان و خوشحالی دوستان خواهد شد

استاندار گیلان با بیان اینکه آمادگی نیروهای مسلح کشور موجب یاس و نا امیدی دشمنان و خوشحالی دوستان خواهد شد، گفت: تمامیت ارضی و استقلال کشور ما مرهون جانفشانی شهدا و از جان گذشتگی نیروهای مسلح می باشد.

به گزارش ۸دی نیوز، کیهان هاشم نیا صبح امروز(یکشنبه) در مراسم رژه نیروهای مسلح گیلان بیان نمود: ملت ایران در برابر سختی ها همواره مانند کوه ایستادگی کرده و جمهوری اسلامی ایران الهام بخش مردم در دنیا می باشد.

استاندار گیلان همچنین خاطرنشان کرد: ایران اسلامی با پشتیبانی مردم و رشادت های شهدا و رزمندگان در طول ۲۰۰ سال گذشته  تمامیت ارضی خود را حفظ کرده است.

وی با اشاره به مناقشه های کشورهای منطقه و اشغال افغانستان و عراق در دهه های گذشته افزود: بمباران افغانستان و پاکستان، مناقشات خیابانی بحرین و کویت نمونه هایی از نا آرامی های موجود در منطقه می باشد.

هاشم نیا با بیان اینکه عزت و شرف کشور مرهون پایمردی و ولایت مداری مردم است یادآور شد: آرامش موجود در کشور مرهون تحمل درد و رنج جانبازان می باشد.

استاندار گیلان با بیان اینکه آمادگی نیروهای مسلح کشور موجب یاس و نا امیدی دشمنان و خوشحالی دوستان خواهد شد، ابراز نمود: تمامیت ارضی و استقلال کشور ما مرهون جانفشانی شهدا و از جان گذشتگی نیروهای مسلح می باشد.

4

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه