بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۳-۱۰:۰۵ ق.ظ
کد خبر : 40478
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس شورای رشت تأکید کرد:

برخی سایت‌ها در خصوص هزینه‌های اجلاس کلانشهرها قصد تشویش اذهان عمومی را داشتند

رئیس شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید در انعکاس اخبار از حاشیه‌سازی دوری کنند گفت: باید رعایت انصاف در اظهار نظر و لحاظ کردن منافع مردم مورد توجه باشد.

به گزارش ۸دی نیوز، رضا جمشیدی چناری در پنجاه و سومین جلسه شورای اسلامی رشت با اشاره به اینکه در ارتباط با هزینه های اجلاس کلانشهر معاونت نظارت شورا بررسی دقیق کارشناسی را به شورا اطلاع می دهد، اظهار کرد: تاکنون هیچ نشریه ای بابت گزارش این اجلاس مبلغی از شورا دریافت نکرده و نمی‌کند.

وی با بیان اینکه اگر شهردار در چارچوب بودجه مصوب شهرداری اقدام به هزینه کند نباید مدام شهردار را بازخواست کرد، افزود: پرسنل شهرداری رشت بابت فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه روزی برای برگزاری اجلاس ریالی از شهرداری دریافت نکردند.

رئیس شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید در انعکاس اخبار از حاشیه‌سازی دوری کنند گفت: باید رعایت انصاف در اظهار نظر و لحاظ کردن منافع مردم مورد توجه باشد.

جمشیدی با اشاره به اخبار ضد و نقیض در برخی سایت‌های خبری در مورد هزینه‌های گزاف اجلاس دو روزه روسای شوراها گفت: برخی پایگاه‌ها با اطلاعات ناقص قصد تشویش اذهان عمومی را داشتند.

وی افزود: کارکنان شهرداری که به طور شبانه روز برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم، تلاش کردند تاکنون هیچگونه پاداشی دریافت نکرده اند.

رئیس شورای شهر رشت با اشاره به تلاش خبرنگاران در انعکاس مراسم تاکید کرد: نشریات نیز تاکنون هیچ مبلغی به عنوان رپرتاژ دریافت نکرده‌اند و با وجود تلاش روابط عمومی شورا در قدردانی از تلاش این  قشر زحمتکش، مبلغی محقق نشده است.

جمشیدی چناری با انتقاد  از فقدان سالن اجتماعات در شهرداری، افزود: با وجود تلاش کارکنان شهرداری برای برگزاری این اجلاس در مجتمع رفاهی زیباکنار و یا سالن اجلاس یکی از هتل‌ها و عدم آمادگی ایشان، ناچار شدیم با تجهیز سالن شهرداری و خرید مبلمان لازم مراسم را در خود شهرداری برگزار کنیم بنابراین نباید کارهای خوب را نادیده گرفت و از رعایت انصاف به دور ماند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با انتقاد از برخی رسانه‌ها در نشر اکاذیب در قالب نقدغیر منصفانه، گفت: رسانه‌ها در انتشار اخبار شورا و شهرداری انصاف را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه برخی با شایعه سازی به دنبال منافع شخصی هستند، گفت: شورای شهر با برهم زنندگان آرامش شهر برخورد قانونی می‌کند./تسنیم

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه