تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۳-۱۲:۵۰ ب.ظ
کد خبر : 39886
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

کارخانه آسفالت شهرداری رشت ۳۰ سال بدون مجوز قانونی فعالیت می‌کرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان درباره شکایت این نهاد از کارخانه آسفالت و شن و ماسه شهرداری رشت و پلمب آن، گفت: این کارخانه به دلیل فعالیت بدون مجوز قانونی که حدود ۳۰ سال به همین صورت کار می‌کرد، پلمب شده است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از فارس، علی منتظری امروز با اشاره به تعطیلی کارخانه آسفالت و شن و ماسه شهرداری این شهر اظهار کرد: این کارخانه از حدود ۲۰ تا ۳۰ سال گذشته تاکنون بدون مجوز قانونی در حال فعالیت بود.

وی با بیان اینکه بارها از آقایان خواسته شد تا نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند، افزود: به دلیل قدرتی که آقایان دارند به دنبال دریافت مجوز برای کارخانه نمی‌رفتند و سرانجام ناگزیر به پلمب و تعطیلی آن شدیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان درباره اینکه چرا در این سال‌ها جلوی فعالیت غیرقانونی کارخانه مذکور گرفته نشد، گفت: در این سال‌ها مدیران مربوطه یا با شهرداری تعامل داشتند و یا نخواستند خود را درگیر قضیه کنند.

وی با بیان اینکه دولت قانونی است، تصریح کرد: مسئولان کارخانه توجهی به قانون نداشتند و ما نیز اقدام قانونی انجام دادیم و کارخانه را تعطیل کردیم.

منتظری به سرانجام کارخانه آسفالت و شن و ماسه شهرداری رشت اشاره کرد و متذکر شد: اختلاف و دعوای دستگاه دولتی باید از طریق استاندار برطرف شود و ما نیز موضوع را به استانداری منعکس کردیم که مسئله برطرف شود.

وی با تأکید بر اینکه جلوی هر واحدی که خلاف قانون کار کند گرفته می‌شود، یادآور شد: یکی از این واحدها شهرداری بود که خلاف قانون کار کرد و کارخانه آن تعطیل شد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه