تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۳-۱۲:۰۰ ب.ظ
کد خبر : 39877
نسخه چاپی نسخه چاپی
بررسی چرایی یک ملاقات؛

سفر مولوی عبدالحمید به تهران برای دیدار با هاشمی

گفتنی است پیش از این دولت به برخی خواسته های مولوی عبدالحمید پاسخ چندان مثبتی نداده و وی قرار است در این دیدار گلایه هایی را مطرح کند تا آقای هاشمی برخی مطالبات وی را از روحانی درخواست نماید.

به گزارش  ۸دی نیوز به نقل از جهان، مولوی عبدالحمید که با پاسخ منفی مراجع تقلید سفر چندی قبل وی به قم ناکام ماند، تلاش می کند این بار با سفر به تهران با برخی چهره های نزدیک و تاثیر گذار دولت برای پیگیری برخی مطالباتش دیدار کند.

بر اساس برخی پیگیری های خبرنگار جهان نیوز، مولوی عبدالحمید در این دیدار قرار است خواسته هایی را با آقای هاشمی رفسنجانی مطرح کند.

گفته می شود در راس این خواسته ها درخواست برای در اختیار گرفتن یک مسجد در تهران برای فعالیت مذهبی و استفاده از نزدیکان وی در پست های مدیریتی در سطح بالای کشور قرار دارد.

در حال حاضر برخی نزدیکان مولوی عبدالحمید در پست های مهم استانداری سیستان و بلوچستان و برخی مدیریت های مهم فعالیت می کنند.

گفتنی است پیش از این دولت به برخی خواسته های مولوی عبدالحمید پاسخ چندان مثبتی نداده و وی قرار است در این دیدار گلایه هایی را مطرح کند تا آقای هاشمی برخی مطالبات وی را از روحانی درخواست نماید.

این در حالی است که چندی قبل نیز پیگیری هایی توسط علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان به اتفاق تنی چند از نمایندگان این استان در مجلس صورت پذیرفت که مقدمات سفر آقای هاشمی رفسنجانی به این استان فراهم شود.

برخی گمانه زنی ها حاکی است که مولوی عبدالحمید در این دیدار برای سفر آقای هاشمی رفسنجانی به سیستان و بلوچستان نیز تلاش خواهد کرد.

در همین حال قرار است مولوی عبدالحمید دیداری با یونسی، معاون اقوام رییس جمهور و برخی مسؤولین دولت تدبیر و امید نیز در تهران داشته باشد.

آقای هاشمی رفسنجانی چند روز قبل با برخی نمایندگان ادوار سیستان نیز دیدار کرده بود.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه