تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۳-۲:۱۴ ب.ظ
کد خبر : 39671
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوچکی نژاد:

فرجی دانا به تذکرات ما توجه نکرد

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ با بیان اینکه استیضاح وزیرعلوم به قوت خود باقی است٬ گفت: با توجه به روشن بودن محورهای استیضاح فرجی‌دانا٬ استیضاح وی حتمی است.

به گزارش ۸دی نیوز، عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ با بیان اینکه استیضاح وزیرعلوم به قوت خود باقی است٬ گفت: با توجه به روشن بودن محورهای استیضاح فرجی‌دانا٬ استیضاح وی حتمی است.

 جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت٬ با بیان اینکه نمایندگانی که خواستار استیضاح وزیر علوم هستند کوتاه نخواهند آمد، گفت: انتصابات سیاسی٬ عمل نکردن به وعده‌ها و به کارگیری افراد مسئله دار از جمله محورهای استیضاح فرجی دانا است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه اکثر اعضای کمیسیون آموزش نامه درخواست استیضاح وزیرعلوم را امضا کرده اند٬ افزود: بی‌توجهی وزیر علوم به نظرات دیگران در انتصابات و همچنین استفاده از افراد ضعیف در سطح دانشگاه‌ها به اهتمام نمایندگان برای  استیضاح وی منجر شده است.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه بارها کمیسیون آموزش مجلس در خصوص نحوه انتخاب رؤسای دانشگاه‌ها به وزیرعلوم تذکر داده است٬ افزود: بی توجهی به توصیه‌ها٬ پیشنهادات و همچنین تذکرهای نمایندگان در خصوص انتخاب افراد و انتصابات محوری دیگر ازمحورهای استیضاح وی را رقم زده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: امضا کنندگان طرح استیضاح وزیرعلوم تا به نتیجه رسیدن این طرح به تلاش خود ادامه خواهند داد./ خانه ملت

کلمات کلیدی : ،

يک ديدگاه

 1. ممنون ازشما //

  آقای نماینده رشتی که حرف از استیضاح فلان وزیر را دارد چرا الآن شهامت پیدا کرد // مگر چهار سال قبل نبود ؟؟

  معلولین سراسر کشور حقشان در استخدامی وزارت آموزش و پرورش پایمال شد // قانون ۳% توسط وزارت آموزش و پرورش رعایت نشد ولی هیچ کسی اعتراض نکرد // لااقل همین مهندسی که خود یکی از آموزش و پرورشی ها بود زبان ما معلولین نشد // حالا چی شده که شهامت پیدا کرده که یک بار تذکر جدی و برای بار دیگر تذکر جدی به شخص وزیر میدهد که آقای باهنر جوابشان را میدهد //
  وای به حال کسانی که هر موقع بخواهند و دوست داشته باشند و … صدایشان در مجلس طنین انداز می شود //

  ای کاش روزی برسد که ایمان پیدا کنیم که این دنیا مجهز به دوربین مداربسته می باشد ./

  دوره قبلی وزیر حاجی بابایی را نمی توانستند تا حد تذکر و استیضاح ببرند ؟؟ چگونه یک سازمان قانون مسوب را زیر پا می گذارد و خیلی راحت به کارش ادامه میدهد ؟؟!!!

  ما معلولین جسمی هستیم / ولی فهم و شعورمان معلول نیست // خیلی از کم لطفی های آقایان هم مارا آزرده خاطر میکند // اما خدایی داریم و با او بعضی نادیده گرفتن ها را در میان می گزاریم //

  خداوند آقایانی که کار برای رضای خدا و بنده خدا انجام نمیدهند را به راه راست هدایت کند ./ انشاالله

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه