تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۳-۱۱:۳۹ ق.ظ
کد خبر : 39594
نسخه چاپی نسخه چاپی
پایگاه اینترنتی خبری نهرین نت عراق گزارش داد:

چه کسانی فیلم جعلی داعش را کلید زدند؟

پایگاه اینترنتی خبری نهرین نت عراق گزارش داد: شاهدان در مسجد “النوری” در شهر موصل فاش کردند تماسهای تلفنی در این منطقه و اطراف آن حدود یکساعت پیش از ورود البغدادی قطع شد. شاهدان افزودند کاروان بزرگی خلیفه جعلی را برای حضور در مسجد همراهی کرد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، پایگاه اینترنتی خبری نهرین نت عراق گزارش داد: شاهدان در مسجد “النوری” در شهر موصل فاش کردند تماسهای تلفنی در این منطقه و اطراف آن حدود یکساعت پیش از ورود البغدادی قطع شد. شاهدان افزودند کاروان بزرگی خلیفه جعلی را برای حضور در مسجد همراهی کرد.

آنها گفتند : تعداد زیادی خودروهای سیاه ضد گلوله شاسی بلند و تعدادی کامیونتهای شاسی بلند مجهز به تیربارهای سنگین و انواع سلاحهای دیگر و یک دستگاه خودروی شاسی بلند مشکی که به آنتن‌های ارتباط بی‌سیمی مجهز بود در این کاروان وجود داشت و گفته می شود این خودروی مجهز به آنتن دستگاه ایجاد پارازیت بر تلفنهای همراه بود.
شاهدان گفتند افراد مسلح سر تا پا مجهز به سلاح اطراف مسجد را پر کرده بودند و برخی از آنان بدون رعایت حرمت مسجد با کفش وارد مسجد شدند.
شمار دیگری از شاهدان گفتند: تروریست‌ها از نمازگزاران خواستند بیعت کنند . بیعت از صف اول شروع شد و تا صفهای بعدی ادامه یافت.
برخی گزارشهای منتشره در پایگاههای ارتباط اجتماعی نشان می دهد شیوه رسیدن کاروان حامل البغدادی(جعلی) و دستگاههای ایجاد پارازیت در ارتباطات که بر روی خودروهای مشکی شیشه دودی آمریکایی قرار داده شده بود کاملا بیانگر آن است که برخی سازمانهای اطلاعاتی منطقه‌ای در حمایت و سازماندهی کمک به این تروریست دست دارند و افسران اطلاعاتی تروریست‌‌ها را همراهی می‌کنند.
بسیاری از گزارشها احتمال می‌دهند دستگاههای ایجاد پارازیت و کاروان حمایت امنیتی “مزدورانی” هستند که در شرکت “بلک واتر یا سازمان موساد” کار می‌کنند
کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه