تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۳-۱۱:۴۷ ق.ظ
کد خبر : 39446
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس شورای شهر رشت خبرداد:

در بودجه شهرداری رشت ۱۲ میلیارد تومان برای خرید ” قیر” اختصاص داده شده است

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه در بودجه ۹۳ شهرداری رشت برای این امر ۱۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، گفت: قیری که در استان‌های کشور توزیع می‌شود دارای کیفیت متفاوت است.

به گزارش ۸دی نیوز، رضا جمشیدی چناری در جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی رشت با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در راستای رفع معضلات و ایجاد نهضت در این زمینه، اظهار کرد: نهضت به معنای دگرگونی است و هرجا معضلی باشد باید تحولی رخ دهد.

وی شورا را یکی از بازوهای قوی نظارتی بر عملکرد شورا دانست و افزود: باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات شهر بر طرف شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به مشکلاتی که سال‌ها در روند آسفالت شهر وجود دارد، گفت: مردم آگاه هستند و از طریق رسانه‌ها عملکرد مسئولان منعکس می‌شود.

جمشیدی با تصریح بر اینکه اگر یک گل در شهر کاشته و یا یک لامپ در پارکی نصب شود مردم آگاه می‌شوند، تصریح کرد: این میزان هوشیاری را می‌توان در قدردانی‌های مردم برای یک خدمت کوچک مشاهده کرد.

وی با اشاره به اجرای طرح نهضت آسفالت در رشت خاطرنشان کرد: اگر پروژه‌ای انجام می‌شود باید به درستی و دقت پیش رود، آسفالت شهر رشت با ۳۰۰ هزار تن آسفالت یک نهضت سه تا ۴ ساله است که باید به دقت و با نظارت انجام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه در بودجه ۹۳ شهرداری رشت برای این امر ۱۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، گفت: قیری که در استان‌های کشور توزیع می‌شود دارای کیفیت متفاوت است.

جمشیدی با اشاره به خرید سه هزار تن قیر برای آسفالت معابر و خیابان‌های رشت، تصریح کرد: انجام پروژه نهضت آسفالت به منظور کاهش هزینه‌ها از سوی سازمان عمران شهرداری انجام می‌شود و تلاش می‌کنیم با نظارت‌های دقیق کار با کیفیت انجام شود.

وی این امر را نیازمند پیگیری و پاسخ نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی دانست و افزود: نباید قیری که به گیلان داده می‌شود با اصفهان فرق کند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه اگر استانداردها رعایت شود آسفالت ماندگار می‌شود، گفت: ما نگران این هستیم که شورای دوره چهارم به پایان برسد و نامزدهای انتخاباتی دوره پنجم به مردم وعده آسفالت بدهند.

وی لزوم  تشکیل کمیته نظارتی را مورد تاکید قرارداد و افزود: این کمیته باید در تمامی مراحل تولید و پخش آسفالت کیفیت پروژه را کنترل کنند./ تسنیم

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه