بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۳-۱:۵۰ ب.ظ
کد خبر : 39241
نسخه چاپی نسخه چاپی
قربانی نماینده آستانه خبرداد:

۱۱ روستای آستانه‌اشرفیه از آب شرب برخودار نیستند

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص ۱۰میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمرانی این شهرستان، گفت: طرح‌های بی‌نظیری در حوزه عمرانی آستانه اشرفیه برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش ۸دی نیوز، محمدحسین قربانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه پروژه‌های سال جدید براساس بودجه ۹۳ طراحی می‌شود، اظهار کرد: در سال ۹۳ بودجه عمرانی به صورت عملیاتی در اختیار دستگاه‌ها قرار نگرفته است.وی با اشاره به اختصاص ۱۰میلیارد تومان به حوزه عمرانی شهرستانه آستانه‌اشرفیه، افزود: این اعتبار در زمینه توسعه روستایی در حوزه آب شرب و جاده‌های و طرح هادی روستایی برنامه‌ریزی شده است.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار بی‌نظیری در حوزه عمرانی آستانه‌اشرفیه برنامه‌ریزی شده است،گفت: تحقق این برنامه‌ها سربلندی برای نظام جمهوری اسلامی و رضایتمندی مردم را به دنبال دارد.۱۱ روستای آستانه‌اشرفیه از آب شرب برخودار نیستند.

قربانی با اشاره به اینکه ۱۱ روستای آستانه‌اشرفیه از آب شرب برخودار نیستند، خاطرنشان کرد:با توجه با تخصیص اعتبار به  پروژه‌ها این ۱۱ روستا از نعمت آب شرب بهره‌مند می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه شریان‌های اصلی روستایی آستانه‌اشرفیه آسفالت‌اش به ۳۵ سال پیش و اوایل انقلاب بر می‌گردد، افزود: دو میلیارد تومان اعتبار در حوزه راهداری اختصاص یافته است تا تردد برای مردم راحت‌تر شود.اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح هادی در آستانه‌اشرفیهنماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی، شاخص برخورداری روستاهای آستانه اشرفیه از طرح هادی را پایین عنوان کرد و گفت: یک میلیارد تومان اعتبار برای این امر اختصاص یافته است.

قربانی با تاکید بر اینکه این مبلغ اعتبار کافی نیست، تاکید کرد: دستگاه‌های مربوط با این تدبیر که دو برابر مبلغ را خودشان هزینه کنند این پروژه‌ها را به پیش می‌برند.

وی با اشاره به تحول در ساختار و ارائه خدمات بهتر در شهرستان، افزود: بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه که در سال ۶۰ ساخته شد تقریبا تا سال ۹۲ هیچ حرکتی برای توسعه آن انجام نشد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولاتی که در سال گذشته در این بیمارستان روی داد، اظهار کرد: اورژانس و CCU این بیمارستان کم‌نظیر شده است.

قربانی با اشاره به بخش‌های تخصصی و جراحی این بیمارستان، تصریح کرد: با راه اندازی بخش ICU این بیمارستان شرایط مطلوب‌تری دارد.۱.۵میلیارد تومان اعتبار برای راه‌اندازی بخش ICU بیمارستان کوثر آستانه‌اشرفیهوی با بیان اینکه در مجموع نزدیک به چهار میلیارد در سال گذشته برای این بیمارستان هزینه شد، افزود: برای راه‌اندازی بخش ICU بیمارستان کوثر آستانه‌اشرفیه یک و نیم میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضعف برقی که در شهرستان وجود داشت، گفت: با تغییر و تحول در حوزه برق با بودجه بالغ بر دو میلیارد تومان ضعف برق شهرستان مرتفع شد.قربانی با اشاره به تامین آب ۲۳ هزار هکتار شالیزارهای آستانه اشرفیه، افزود: با مدیریت توزیع آب توانستیم نسبتا آب خوبی را به مزارع شهرستان برسانیم.

 

 

کلمات کلیدی :

يک ديدگاه

  1. محمد علی کریمی گفت:

    دکترجان تازه متوجه شدی بعداز دوسال بازهم متوجه شدی جای شکر داره ولی دکترجان دیگه نمیتونی مردم […] بزنی به فکر مطب دندان پزشکی خودت باش چون دیگه نمیتونی […]مردم کسب کنی

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه