تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۳-۱۰:۲۴ ق.ظ
کد خبر : 38945
نسخه چاپی نسخه چاپی
رادو آمریکایی صدایی دیگر؛

اعتراف مسیح علی‌نژاد درباره اهداف پشت پرده پروژه “آزادی‌های یواشکی”

رادیو آمریکایی فردا در جدیدترین برنامه «صدایی دیگر» با اجرای مجری فمینیست رویا کریمی‌مجد و با حضور معصی (مسیح) علی‌نژاد روزنامه‌نگار ضدانقلاب و مدیر صفحه ضد فرهنگی “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” و آسیه امینی فمینیست مقیم نروژ ، بار دیگر به پروژه ضدفرهنگی ترویج کشف حجاب در بین زنان ایرانی پرداخت تا این موضوع از یاد مخاطبین این رسانه فراموش نشود.

 به گزارش ۸دی نیوز به نقل از امپراتوری دروغ، رادیو آمریکایی فردا در جدیدترین برنامه «صدایی دیگر» با اجرای مجری فمینیست رویا کریمی‌مجد و با حضور معصی (مسیح) علی‌نژاد روزنامه‌نگار ضدانقلاب و مدیر صفحه ضد فرهنگی “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” و آسیه امینی فمینیست مقیم نروژ ، بار دیگر به پروژه ضدفرهنگی ترویج کشف حجاب در بین زنان ایرانی پرداخت تا این موضوع از یاد مخاطبین این رسانه فراموش نشود.

47

رویا کریمی‌مجد در این برنامه با اشاره به اینکه کمپین ضداسلامی‌“آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” تااکنون ۵۰۰ هزار لایک دریافت کرده، با وجود آنکه اذعان کرده بود در این مدت تنها ۳۵۰ عکس در این کمپین فیسبوکی منتشر شده است، اما ادعا کرد این صفحه متعلق به تمام زنان ایرانی است!

این مجری فمینیست رادیو فردا همچنین با وجود آنکه موضوع حجاب را تنها مسئله‌ای سیاسی و نه دینی دانست، اما اعتراف کرد که مسئله حجاب مسئله اصلی جنبش زنان در ایران نیست و زنان ایرانی به دنبال مقابله با حجاب نیستند.

در برنامه مذکور، معصی (مسیح) علی‌نژاد برای نخستین بار به مسئله قابل تآملی درباره دلیل ایجاد کمپین ضدحجاب “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” اشاره کرد. این ضدانقلاب لندن‌نشین اذعان کرد که پس از بن‌بست موضوع هسته‌ای ایران و مذاکرات ۵+۱ ، ایجاد کمپین “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” در واقع گشودن راهی جدید در مقوله حقوق بشر برای افزایش فشار به جمهوری اسلامی‌است. معصی (مسیح) علی‌نژاد با این سخنان خود بار دیگر به طور ضمنی بر این احتمال که سرویس‌های جاسوسی کشورهای غربی پشت پروژه ضد فرهنگی “آزادی‌های یواشکی” حضور دارند صحه گذاشت.

۲ ديدگاه

 1. ناشناس گفت:

  اولا”ایشان ضد انقلاب نیست به خاطر تند روی امثال شما داعشیان روزگار که همه را بدون محاکمه می کشید و زندانی می کنید به لندن رفت امام نیز به خاطر حفظ جان خویش به پاریس رفت دوما”ایشان خودشان سایت و فیس بوک دارند پس از جانب ایشان نه حرف بزنید و درغ بگوئید

  • ... گفت:

   برادر شما انگار حالت خوب نیست
   یارو رفته اونور کشف حجاب کرده با هزار تا مرد نامحرم بزن و بگیر کرده
   بعدشم ضد انقلاب نیست
   اصلا انقلابیه لامصب
   همه چی آروومه…

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه