تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۳-۱۰:۲۱ ق.ظ
کد خبر : 38942
نسخه چاپی نسخه چاپی
در شبکه VOA؛

درخواست مجری VOA از صدا و سیما برای پخش تصاویر “زنان زیبارو” !

آرش سیگارچی از سانسور تصاویر برخی از زنان با پوشش نامناسب و رفتار ناهنجار نتیجه گرفت که صدا و سیمای ایران ضد زن است(!) و از رسانه ملی ایران خواست که تصاویر زنان و دختران زیبارو را سانسور نکرده و آنها را منتشر کند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از امپراتوری دروغ ، آرش سیگارچی مجری ضدانقلاب و سکولار شبکه صدای آمریکا (VOA) در صفحه فیسبوک خود، به سانسور برخی از تصاویر مربوط به حضور تماشاگران با پوشش نامناسب در استادیوم‌های برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی‌ایران واکنش نشان داد و از این موضوع نتیجه گرفت که صدا و سیما دشمن زیبایی زنان است!!

441

وی در سخنانی عجیب که ناشی از تفکرات منحرف و دور از تعالیم اسلامی‌اوست، به انتقاد از اعمال سانسور تصاویر غیراخلاقی در تلویزیون ایران در سالهای پس از انقلاب اسلامی‌پرداخت و مدعی شد صدا و سیما که تصاویر روابط جنسی و تصاویر زنان و مردان عریان را سانسور می‌کند دیگر نباید تصاویر زنان و دختران ایرانی را سانسور کند.

آرش سیگارچی از سانسور تصاویر برخی از زنان با پوشش نامناسب و رفتار ناهنجار نتیجه گرفت که صدا و سیمای ایران ضد زن است(!) و از رسانه ملی ایران خواست که تصاویر زنان و دختران زیبارو را سانسور نکرده و آنها را منتشر کند.

البته بیان اینگونه سخنان از افرادی مانند آرش سیگارچی که سالهاست در دامن دشمنان اسلام و ایران پناه گرفته‌اند چندان بعید نیست، بلکه انتظار بیشتر از افرادی می‌رود که در داخل کشور و در قالب چهره‌های انقلابی و دینی سخن از آزادی بی‌حد و حصر و استفاده از زنان زیبارو و مناظر زیبا می‌زنند!

آرش سیگارچی-زنان-جام-جهانی

قابل ذکر است، آرش سیگارچی در پرونده خود دارای سابقه فساد اخلاقی است. همسر سیگارچی (رافونه سام دلیری) نیز  فردی بی اخلاق است که به استفاده از سیگار و مشروبات الکلی اعتیاد دارد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه