بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۸ تیر ۱۳۹۳-۸:۴۶ ب.ظ
کد خبر : 38818
نسخه چاپی نسخه چاپی
استاندار گیلان دستور داد:

برپایی افطاری دولتی‌ ممنوع/ دستگاه های اجرایی از بیت المال سفره پهن نکنند

وی تاکید کرد: برپایی افطاری دولتی ممنوع است و دستگاه های اجرایی از بیت المال سفره پهن نکنند اما سرکشی و رسیدگی به محرومین و ایتام نباید فراموش شود.

به گزارش ۸دی نیوز، محمدعلی نجفی در جلسه شورای برنامه ریزی استان گیلان گفت: از مجموع ۳۵ میلیارد دلار فاینانس، ۹۲۰ میلیون دلار در بودجه ۹۳ برای پیشرفت طرح های گیلان اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه جذب اعتبارات و طرح های ملی را مدیران استان به طور جدی دنبال کنند گفت: هنر مدیران باید جذب این اعتبارات باشد که ۱۰ برابر بودجه ی عمرانی استانی گیلان است.
وی اظهارداشت: فرصت های خوبی در استفاده از اعتبارات ملی فراهم شده است که دستگاه ها باید تمام تلاششان را برای جذب این اعتبارات بکارگیرند تا از میانگین شاخص ها عقب نمانیم.
استاندار گیلان در ادامه با اشاره به اینکه مدیران برای اشتغال زایی نگران حرف و حدیث ها نباشند و سرمایه گذاران واقعی را جذب کنند تصریح کرد: جذب سرمایه گذار یعنی توسعه و اشتغالزایی برای استان به همین دلیل از مدیران می خواهم این امر را به طور جدی دنبال کنند و از دادن جواب منفی به کسانی که هدف اصلی آنان سرمایه گذاریست نگران نباشند.
نجفی در ادامه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: ساعات کار ادرات در ماه مبارک رمضان تغییر نمی کند و در ماهی که سراسر معنویات است خدمت ما به مردم را بیشتر کنیم.
وی تاکید کرد: برپایی افطاری دولتی ممنوع است و دستگاه های اجرایی از بیت المال سفره پهن نکنند اما سرکشی و رسیدگی به محرومین و ایتام نباید فراموش شود.
استاندار گیلان همچنین با بیان اینکه طرح های دریا در ماه مبارک رمضان براساس استفتائات انجام شده از رهبرمعظم انقلاب باز است، گفت: استفاده از سواحل ودریا با کیفیت بهتر و امکانات بیشتر اجرا خواهد شد وامکانات لازم برای حضور مسافران و آرامش این عزیزان باید مهیا شود.
معاون برنامه ریزی استاندار گیلان هم در این جلسه با بیان اینکه از محل اعتبارات خاص ۱۰ میلیارد تومان به گیلان اختصاص یافته است. افزود:۳میلیارد تومان برای احیای آببندان ها و ۷میلیارد تومان برای احیای تالاب انزلی اختصاص یافته است.
اصغریان خاطر نشان کرد:در این جلسه مصوب شد که ۱۵درصد ازاعتبارات ۲درصددرآمد نفت و گازبرای رفع مشکلات آموزش و پرورش در تجهیز و نوسازی مدارس اختصاص یابد.

 انتهای پیام/

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه