تاریخ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۳-۶:۴۲ ب.ظ
کد خبر : 38266
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده نیروی دریایی ارتش:

آموزش ۷۰ درصد نیروهای نیروی دریایی ارتش در گیلان

فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران داشتن نیروی انسانی کارآمد را مهم تربن سرمایه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: نزدیک به ۷۰ دصد نیروههای دریای ارتش در مرکز تخصصهای دریایی رشت و تفنگداران منجیل آموزش داده می شوند.

به گزارش خبرنگار سرویس ایثار و مقاومت ۸دی نیوز، امیر دریادار حبیب الله سیاری در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی و اخذ درجه دانش‌آموزان دوره ۱۸۲ شهید فربد آموزش تخصص‌های دریایی رشتبا تاکید بر اینکه جو حاکم بر فضای آموزشی باید جو کاملا معنوی باشد اظهار کرد:جوی که تو.جه به معنویت در آن وجود دراد ارتش راقوی تر می کند و ما را در انجام ماموریت ها آماده می سازد.

وی با تاکید بر اینکه انتظار ما از مربیان آموزشی این است که محیط آموزشی را مملو از معنویت سازندافزود: باید وسایل کمک آموزشی به روز باشد.

فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران حضور در دریاهای آزاد و نیروی راهبردی آن را مظار اقتدار ارتش کشور دانست و گفت: حضور در آب های آزاد و دفاع از منابع و منافع جمهوری اسلامی ایران الزاماتی دارد ک همگان باید به آن توجه کنند.

سیاری  داشتن نیروی انسانی کارآمد را مهم تربن سرمایه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: نزدیک به ۷۰ دصد نیروههای دریای ارتش در مرکز تخصصهای دریایی رشت و تفنگداران منجیل آموزش داده می شوند.

وی تربیت نیروی انسانی راهبردی را مورد تاکید قرارداد و گفت: حضور ما در منطقه راهبردی ،دریای سرخ ،خط استوا ،مدیترانه اقیانوس اطلس و هرجایی آب های آزاد دنیا است نتیجه اقتدار نیروی انسانی است.

فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برخورداری از علم و دانش روز،عشق و علاقه کافی به آموزش را از ویژگی ای مربیان و اساتید نیروی دریای دانست و تصریح کرد: آموزش گیرندگان ما باید جای کسانی کار کنند که در مقابل استکبار جهانی سرافراز جنگیدند و قد علم کردند.

سیاری  با اشاره به اینکه ناو موشک انداز جوشن در مقابل استکبار جهانی ایستاد خاطرنشان کرد: آموزش آمخته گان نیروی دریایی ا در پای کسانی می گذارند که صلابت جمهوری اسلامی راحفظ کردند .

وی با تصریح بر اینکه متنطقه ماموریت ما امروز گسترده تر شده است افزود: امروز دریاداران ما هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای جمهوری اسلامی ایران در حال انجام ماموریت هستند.

فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سرباز دریا دارولایت را مومنی متخصص و متعهد  دانست و افزود: این فرد می تواند هزاران کیلومتر را در دریا هدایت کند و ماندگاری خود در دل دریا را افزایش و فرهنگ کشور و انقلاب را منتقل کند.

سیاری افزایش بصزیت در نیروها را مورد تاکید قرارداد و گفت: حرکت در مسیر اقتدار کشور و ادامه اینکه راه ما راه حسین است نیازبه بصیرت دارد.

وی خاطرنشان کرد: با تکیه بر علم و دانش و آگاهی خود باید تجهیزات نیروی دریای را کاربری و تخصصی تر کرد و دانش خود را متناسب علم روز در جهت تعمیر نگهداری و ساخت انواع یگان ها و شناورها افزایش داد

مراسم غبارروبی از مسجد ولی عصر (عج) مرکز آموزش تخصص‌های دریایی رشتبا حضور امیردریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش به مناسبت دهه تکریم انجام شد

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه