تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۳-۳:۰۴ ب.ظ
کد خبر : 38145
نسخه چاپی نسخه چاپی
با حضور فرمانده انتظامی گیلان

آقاجانی رئیس پلیس صومعه‌سرا شد

اردشیر آقاجانی به عنوان رئیس پلیس صومعه‌سرا منصوب شد. همچنین احمد عسکری فرمانده سابق انتظامی صومعه سرا با پایان زمان خدمت و بازنشستگی از این مقام تودیع شد.

به گزارش ۸دی نیوز، مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان با حضور رئیس پلیس گیلان و مسئولان صومعه‌سرا در سالن فارابی این شهر برگزار شد.

در مراسم مذکور «اردشیر آقاجانی» به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا منصوب و احمد عسکری با پایان زمان خدمت و بازنشستگی از این مقام تودیع شد.

فرمانده سابق انتظامی شهرستان صومعه‌سرا ظهر امروز در مراسم مذکور به ارائه گزارش عملکرد در سال ۹۲ پرداخت و اظهار کرد: با کمک مسئولان شهرستان و بازاریان مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان از اعتبارات صومعه‌سرا برای تعمیر و بازسازی ساختمان سوخته ستاد فرماندهی انتظامی جذب شد.

احمد عسکری درباره کشفیات اموال سرقتی و تحویل آنها به مالباختگان گفت: یک میلیارد و ۳۸۳ میلیون تومان از اموال سرقتی به مالباختگان بازگردانده شد.

وی به ۸ هزار و ۸۲۵ فقره پرونده قضایی اشاره کرد و افزود: ۴ هزار و ۶۵۱ نفر از مجرمان دستگیر و به مقام‌های قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده سابق انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه به ۲۴ هزار و ۷۳۹ مورد از تماس‌های تلفنی مردم به ۱۱۰ پاسخ‌ داده شد، ادامه داد: ۵۹ کیلو و ۹۷۲ گرم از انواع مواد مخدر در شهرستان صومعه‌سرا کشف شده است.

وی از جمع‌آوری یک هزار و ۹۷ مورد از تجهیزات ماهواره در سطح شهرستان صومعه‌سرا خبر داد و یادآور شد: توسط بازرسی‌های صورت گرفته ۳۹ هزار و ۵۸۴ حلقه CD غیرمجاز کشف و منهدم شده است.

عسکری به کشف بیش از ۱۰ هزار مورد کالای قاچاق در شهرستان صومعه‌سرا اشاره کرد و افزود: با بازرسی‌های صورت گرفته ۳۱۹ واحد صنفی متخلف پلمب شدند.

وی تعداد صلاح غیرمجاز کشف شده در شهرستان صومعه‌سرا را ۵۶ مورد ذکر کرد و با اشاره به اعمال قانون در بحث جریمه خودروهای متخلف گفت: ۸ میلیارد و ۲۰۱ هزار ریال رانندگان متخلف جریمه شدند.

فرمانده سابق انتظامی صومعه‌سرا تعداد خودروهای متخلف توقیف شده را یک هزار و ۶۵۱ مورد عنوان کرد و متذکر شد: اعمال قانون درباره ۵ هزار و ۲۱۹ راکبان موتورسیکلت‌هایی که از قانون سرپیچی می‌کردند انجام شد.

وی دستگیری ۳ هزار و ۲۰۱ نفر افراد متخلف در زمینه‌هایی نظیر سرقت، امنیت اخلاقی و مواد مخدر را از دیگر اقدام‌ها برشمرد./ فارس

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه