بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۳-۱۱:۴۸ ق.ظ
کد خبر : 37908
نسخه چاپی نسخه چاپی
حسرت سیاهکلی ها در یک جمله؛

ای کاش استاندار گیلان چپ کردن بونکر حامل سیمان در محور سیاهکل به دیلمان را می دید+گزارش تصویری

یک ساعت قبل از عبور استاندار گیلان از محور سیاهکل به دیلمان، یک دستگاه بونکر حاوی سیمان که از کارخانه سیمان گیلان سبز دیلمان عازم سیاهکل بود، از مسیر جاده منحرف شد و با برخورد به کوه و چند متر بالا رفتن از آن، بر روی یک پهلوی خود چپ شد.

به گزارش۸دی نیوز به نقل از درسیاهکل ، روز گذشته محمد علی نجفی استاندار گیلان، ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل وحیدری فرماندار سیاهکل به همراه تعدادی از مسئولین شهرستانی در مراسم یابود جان باختگان زلزله ۳۱ خرداد پیرکوه شرکت کردند.

نجفی از راه رودبار به این مراسم رفت، اما در برگشت از مسیر دیلمان به سیاهکل آمد و در جلسه ای در فرمانداری این شهرستان شرکت کرد.

یک ساعت قبل از عبور استاندار گیلان از محور سیاهکل به دیلمان، یک دستگاه بونکر حاوی سیمان که از کارخانه سیمان گیلان سبز دیلمان عازم سیاهکل بود، از مسیر جاده منحرف شد و با برخورد به کوه و چند متر بالا رفتن از آن، بر روی یک پهلوی خود چپ شد.

دو چرخ این بونکر نیز در این حادثه از جای خود کنده شد و به سمت دیگر رفت.

در لحضاتی که خبرنگار درسیاهکل برای تهیه گزارش به محل وقوع حادثه رفته بود، ماشین های گذری از وی در رابطه با وضعیت سرنشینان این بونکر سئوال می کردند.

در این حادثه خوشبختانه راننده بونکر آسیب جدی ندید.

شنیدن حوادث تلخ رانندگی در محور سیاهکل به دیلمان برای مردم شهرستان سیاهکل عادی شده است، اما ای کاش آقای استاندار که نماینده عالی دولت در استان گیلان هستند یک ساعت دیرتر به سمت سیاهکل حرکت می کردند تا با دیدن این بونکربه خطر موجود در این جاده بیشتر پی می بردند.

اما اشکال ندارد، از آنجا که وظیفه رسانه، رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین است، سعی شده تا در این گزارش با استفاده از تصاویر که خود گویای خطرات موجود در این محور هستند، رفت و آمد روزانه وسایل نقلیه فقط از یک پیچ در این محور بازگو بشود.

یکی از راننده های ماشین سنگین در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل گفت: ماشین های سنگین در این محور با مشکل مواجه هستند و می بایست به دلیل وضعیت نا به سامان جاده، مسیر یک ساعته را در طول چند ساعت طی کنند.

وی افزود: خرابی ها در این محور زیاد است و همواره شاهد وقوع تصادف توسط همکارانمان هستیم.

ماشین های شخصی نیز در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل گفتند: چرا مسئولین فکری به حال این جاده نمی کنند؟

آنها تأکید داشتند: ساعاتی قبل بسیاری از مسئولین با ماشین های دولتی از این جاده عبور کرده اند، آیا با دیدن این جاده، چاره ای برای آن خواهند اندیشید؟!

در تصویر زیر، فلش ها محل چرخ های این بونکر را نشان می دهند که چگونه از کوه بالا رفت و سرانجام بر روی یک پهلوی خود فرود آمد.

tasadof_bonker_chap_kardan-1 tasadof_bonker_chap_kardan-2 tasadof_bonker_chap_kardan-3 tasadof_bonker_chap_kardan-4 tasadof_bonker_chap_kardan-5 tasadof_bonker_chap_kardan-6 tasadof_bonker_chap_kardan-7 tasadof_bonker_chap_kardan-8 tasadof_bonker_chap_kardan-9 tasadof_bonker_chap_kardan-10 tasadof_bonker_chap_kardan-11 tasadof_bonker_chap_kardan-12 tasadof_bonker_chap_kardan-13 tasadof_bonker_chap_kardan-14 tasadof_bonker_chap_kardan-15 tasadof_bonker_chap_kardan-16

کلمات کلیدی : ، ،

يک ديدگاه

  1. ته ديگ گفت:

    خدا رحم کنه به مسافرهای نا آشنا

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه