بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۳-۲:۱۱ ب.ظ
کد خبر : 37368
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرماندار رودبار خبر داد:

مراسم سالگرد قربانیان زلزله سال ۶۹ رودبار برگزار می شود

سید محمد احمدی در نشست هماهنگی مراسم سالگرد قربانیان زلزله رودبار، ۳۱ خرداد، هر سال را یادآور ایام ناگوار زلزله سال ۶۹دانست و اظهار کرد: در آن حادثه بنابرمشیت الهی بسیاری از خانواده ها داغدار عزیزانشان شدند.

به گزارش ۸دی نیوز، سید محمد احمدی در نشست هماهنگی مراسم سالگرد قربانیان زلزله رودبار، ۳۱ خرداد، هر سال را یادآور ایام ناگوار زلزله سال ۶۹دانست و اظهار کرد: در آن حادثه بنابرمشیت الهی بسیاری از خانواده ها داغدار عزیزانشان شدند.

وی با بیان اینکه بعد ازجنگ تحمیلی، بزرگترین حادثه کشورزلزله ۲استان گیلان و زنجان بود، ادامه داد: زلزله ۳۱ خرداد ۶۹ خسارتهای زیادی رابه دنبال داشت، اما حضورمقام معظم رهبری در مناطق زلزله زده، مسئولان را موظف کرد تا شهرستان بازسازی شود.

فرماندار رودبار بیان نمود: پس از ۲۴ سال از زلزله مردم و بازماندگان با گرفتن مراسم یادبود، در شب و روز سالگرد وقوع زلزله برمزارعزیزان از دست رفته شان حاضرمی شوند، و یاد و خاطره قربانیان زلزله را گرامی می دارند.

وی با بیان این مطلب تاکید کرد: برما مسئولان فرض است که ضمن همدردی با آنان نسبت به برگزاری مراسم عمومی سالگرد درگذشتگان اهتمام ورزیم.

احمدی از برگزاری مراسم عمومی سالگرد قربانیان زلزله سال ۶۹ رودبار خبر داد و گفت: این مراسم راس ساعت ۱۱ الی ۱۳ روزشنبه ۳۱ خرداد درمصلی امام خمینی(ره)رودبار برگزار می شود./ زیتون خبر

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه