تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۳-۷:۰۸ ب.ظ
کد خبر : 37281
نسخه چاپی نسخه چاپی
معاون استاندار گیلان تأکید کرد:

فردی که در سخنرانی نوبخت خلل ایجاد کرد هدف سیاسی نداشت/ اوضاع گیلان آرام است

معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان گفت: فردی که در جلسه مذکور اعتراضی را صورت داد دارای مشکلات پرداخت تسهیلات بانکی بوده و هیچ حرکت از پیش تعیین شده و هدف سیاسی وجود نداشت.

 به گزارش ۸دی نیوز به نقل از ایلنا، معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان در نشستی با مدیران خبرگزاری‌های گیلان گفت: روند تغییر و تحولات استان به سمت تحول و توسعه است و به دنبال جریانات افراطی نیستیم.

محمد احمدی پور فرمایش مقام معظم رهبری را مبنی بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: حماسه سیاسی در ۲۴خرداد ۹۲ محقق شد.

وی افزود: حماسه در فرهنگ و تاریخ ما عموماً برای شرایط خاص ذکر می‌شود و مقام معظم رهبری شرایط این دو مهم را در کشور ویژه دیدند که عنوان خلق حماسه را بیان کردند.

احمدی پور با اشاره به مشکلات بخش اقتصادی کشور و گیلان تصریح کرد: با توجه به آمار بیکاری در گیلان تمام گروه‌ها و جناح‌ها باید به فکر برطرف کردن مشکلات استان از جمله اشتغال بوده و از سیاسی کاری پرهیز کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان با بیان اینکه مسائل بعد از انتخابات ۸۸ به نفع نظام و ملت نبود افزود: در بحث فرهنگی اجتماعی در ارزیابی کشوری گیلان جز استان‌های برتر است.

وی افرود: درمفقود شدن دختر بچه‌ی اهل انزلی هیچگونه مسائل امنیتی وجود نداشت و جهت پیگیری این موضوع شورای تامین استان در شهرستان انزلی دو بار تشکیل جلسه داد.

احمدی پور با بیان اینکه در مورد مسائل امنیتی در استان هیچ مشکلی وجود ندارد افزود: ما دنبال افراطی‌گری و درگیری گروه‌های سیاسی نیستیم، چراکه مسائل اقتصادی مردم در درگیری گروه‌های سیاسی تامین نمی‌شود.

وی ارتباط موثر و چند سویه با افراد شاخص استان را در دستور کار خود دانست و افزود: اهداف سیاسی اجتماعی اجرایی ما در قالب دولت تدبیر و امید تعریف می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با اشاره به اعتراض فردی در همایش جشن پیروزی دولت تدبیر در استان گفت: فردی که در جلسه مذکور اعتراضی را صورت داد دارای مشکلات پرداخت تسهیلات بانکی بوده و هیچ حرکت از پیش تعیین شده و هدف سیاسی وجود نداشت.

در پایان مدیران خبرگزاری‌های استان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه