بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۳-۲:۴۶ ب.ظ
کد خبر : 36396
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده انتظامی لاهیجان:

شایعه آدم ربایی در لاهیجان کذب محض است

سرهنگ قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان گفت: شایعات منتشر شده مبنی بر آدم ربایی در شهر لاهیجان ، بی‌پایه و از اساس کذب است.

به گزارش ۸دی نیوز، سرهنگ محمود قاسمی در گفتگو با خبرنگار لاهیجان ، با بیان اینکه شهر لاهیجان در کنترل و اشرافیت کامل نیروهای امنیتی و اطلاعاتی است افزود: شایعات اخیر در مورد آدم ربایی توسط فرقه ضاله وهابیت از پایه و اساس کذب محض است.

وی با بیان اینکه با گم شدن یک دخترخردسال در انزلی موجی از شایعات بی‌اساس در استان گیلان به راه افتاده است افزود:افراد فرصت طلب می خواهند با القای ناامنی شهر لاهیجان را نا امن جلوه دهند که این اخبار هیچکدام صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون در تاریخ لاهیجان آدم ربایی وجود نداشته افزود: مردم شهرستان لاهیجان آگاه باشند که امنیت شهر با تلاش شبانه روزی پلیس در سطح مطلوبی قرار دارد و نگران این دست شایعات بی‌اساس نشوند.

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه مردم این شهرستان نباید در شبکه های اجتماعی به دنبال اخبار شهر باشند افزود: از مردم فهیم این شهرستان می خواهیم که اخبار شهرستان را از سایت ها و رسانه های دارای مجوز دنبال کنند و درصورت برخورد با افرادی که سعی در تشویش اذهان عمومی دارند مراتب را از طریق سامانه اطلاعات ۱۱۰ به پلیس این شهرستان اطلاع دهند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه