تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳-۱۱:۴۲ ق.ظ
کد خبر : 36263
نسخه چاپی نسخه چاپی
پس از 24 سال از زلزله 31 خرداد سال 69؛

فاز نخست بیمارستان ولیعصر(عج) رودبار به بهره برداری رسید

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودبار، گفت: پس از وقوع زلزله سال ۶۹ بیمارستان چوبی رودبار توسط آلمانی ها فقط برای استفاده برای سه سال ساخته شد اما این بیمارستان چوبی ۲۴ سال مورد استفاده مردم رودبار قرار گرفت.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از زیتون خبر، دکتر کاظم ارجمندی ظهر امروز فاز نخست بیمارستان ولیعصر(عج) رودبار، اظهار کرد: در زلزله ۳۱ خرداد سال ۶۹ تنها بیمارستان شهرستان رودبار که دوسال از افتتاح آن گذشته بود برسر بیماران و پرسنل بیمارستان ویران شد.

978678

وی ادامه داد: پس از وقوع زلزله سال ۶۹ بیمارستان چوبی رودبار توسط آلمانی ها فقط برای استفاده برای سه سال ساخته شد اما این بیمارستان چوبی ۲۴ سال مورد استفاده مردم رودبار قرار گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودبار، بیان کرد: ۸۰ ماه پیش ساختمان تازه احداث بیمارستان ولیعصر(عج) رودبار با حضور مسئولان استان و شهرستان کلنگ زنی شد و امروز شاهد به بهره برداری رسیدن آن هستیم.

وی، متذکر شد: پس از بازدید دکتر برزیگر رئیس دانشگاه علوم پزشکی برروند تجهیز ساختمان جدید تسریع بخشیده شد و در دو ماه اخیز بالغ بر دو میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز و آماده سازی آن هزینه شده است.

ارجمندی، استاندارسازی بخش دیالیز را دومین فاز بیمارستان رودبار عنوان نمود و گفت: جمع آوری ساختمان چوبی جزء فاز دوم بیمارستان ولیعصر(عج) رودبار است.

وی رودبار را از وسیع ترین شهرستنهای گیلان معرفی کرد و گفت: روستای نوده فاراب و لیافو در فاصله ۲۰۰ کیلومتری یکدیگر قرار دارند که برای سفر به دورترین روستای شهرستان باید ۳ و نیم ساعت راه را طی نماییم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان راه اندازی بخش CCU بیمارستان رودبار را از دیگر اقدامات ارزشمند عنوان نمود و گفت: هم اکنون بیماران قلبی رودبار در بیمارستان این شهرستان مداوا می شوند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه