تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳-۹:۵۴ ق.ظ
کد خبر : 36227
نسخه چاپی نسخه چاپی
به دلیل استعفای رئیس سابق اتاق اصناف ایران؛

محمود شکری نائب رئیس اول اتاق اصناف کشور شد

محمود شکری نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال به عنوان نائب رئیس اول اتاق اصناف کشور انتخاب شد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از ایرنا، علی فاضلی در انتخابات داخلی اتاق اصناف کشور، به عنوان رییس موقت این اتاق و محمود شکری به عنوان نائب رئیس اول اتاق اصناف کشور انتخاب شدند.

این انتخابات که روز جاری در محل دبیرخانه هیات عالی نظارت برگزار شد، محمود شکری از گیلان به عنوان نایب رییس اول، سید محمود هاشمی از فارس به عنوان نایب رییس دوم، فرهاد عزت پور از سنندج به عنوان خزانه دار و جعفر معماریان از خراسان به عنوان دبیر انتخاب شدند.

برگزاری این انتخابات به صورت داخلی و به دلیل استعفای قاسم نوده فراهانی رئیس سابق اتاق اصناف ایران و تغییر نماینده دولت در این نهاد غیردولتی، انجام شد. بر این اساس قرار است که انتخابات رسمی رئیس اتاق اصناف ایران در شهریور ماه سال جاری برگزار شود.

از دیگر تغییرات انجام شده در این دوره فعالیت اتاق اصناف ایران، افزایش مدت مسئولیت هیات رئیسه اتاق اصناف ایران از دو به چهار سال است.

فاضلی به عنوان نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران از سال ۱۳۴۸ وارد بازار شده و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از حضور در جبهه های دفاع مقدس از سال ۱۳۶۸ وارد حوزه مدیریتی اصناف شد.

وی دارای سابقه ای ۲۸ ساله در اتحادیه صنایع آلومینیوم را در کارنامه خود دارد، ضمن اینکه حدود ۲۱ سال هم به عنوان رئیس اتاق اصناف تولیدی خدمات تهران در خدمت جامعه اصناف فعالیت داشته است.

فاضلی سوابق دیگری از جمله پایه گذاری شورای اصناف کشور، انتخاب به عنوان اولین رئیس شورای اصناف کشور و حضور چهار ساله به عنوان رئیس اتاق اصناف تهران را در کارنامه کاری خود دارد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه