تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۳-۱۲:۱۲ ب.ظ
کد خبر : 35303
نسخه چاپی نسخه چاپی
خاتمی: در مورد رفع حصر اصلا سکوت نشده

چرا حرف زدن خاتمی کار را بدتر می‌کند؟

خاتمی درباره تلاش او و همفکرانش برای رفع حصر موسوی و کروبی گفته است که “در مورد رفع حصر اصلا سکوت نشده بلکه احساس می‌کنیم هرچه صحبت بکنیم کار بد‌تر می‌شود.”

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از صراط، سید محمد خاتمی درباره تلاش او و همفکرانش برای رفع حصر موسوی و کروبی گفته است که “در مورد رفع حصر اصلا سکوت نشده بلکه احساس می‌کنیم هرچه صحبت بکنیم کار بد‌تر می‌شود.”

خاتمی گفته است که “در مورد رفع حصر اصلا سکوت نشده بلکه احساس می‌کنیم هرچه صحبت بکنیم کار بد‌تر می‌شود تلاش واقعا صورت گرفته نمی‌دانیم چطور شد که تحقق پیدا نکرد! حالا که لااقل رفع حصر صورت نگرفته لااقل به فکر زندگی‌شان باشیم و بگذاریم معالجه‌شان صورت بگیرد. امیدواریم هر چه زود‌تر این مساله تحقق پیدا کند.”

خاتمی و همفکرانش البته اولین باری نیست که درباره مسائل اینچنینی ساکت نباشند اما نکته قابل تامل اینکه در ۵ سال گذشته گاهی سکوت آنها نیز “کار را بدتر” کرده است.

او و همفکرانش در جریان حمایت بی چون و چرای غربی ها و دشمنان قسم خورده نظام از آنها و جریان فتنه سکوت کرده بودند. آنها در خصوص وقایع صورت گرفته در عاشورای ۸۸ ترجیح دادند سکوت کنند و زمانی که لب به سخن گشودند توهین کنندگان را “خداجو” نامیدند.

خاتمی که در جریان حوادث مربوط به فتنه ۸۸، همواره در کنار موسوی و کروبی بوده است، و هیچ گاه به اتهاماتش رسیدگی نشده، چگونه انتظار دارد، صحبت کردن او درباره رفع حصر دوستانش کار را بدتر نکند؟

همراه میرحسین موسوی و مهدی کروبی در حالی از عدم سکوت در خصوص حصر آنها سخن گفته که مدت‌هاست درباره دروغ بودن ادعای تقلب در انتخابات ۸۸ سکوت کرده است.

کارنامه خاتمی در جریان فتنه و نقش آفرینی او در خصوص حوادث مزبور، و نیز عدم عذرخواهی اش از این اتفاقات به رغم اعتراف به دروغ بودن تقلب، روشن تر از آن است که سکوت یا عدم سکوت او تغییری در تصمیم نظام درباره سران فتنه ایجاد کند.

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه