تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۷-۵:۵۱ ب.ظ
کد خبر : 347909
نسخه چاپی نسخه چاپی

جوانان انقلابی بیشتر از هرکس دیگری جلوی انحراف از خط امام می ایستند

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان گفت: مجموعه قراردادهایی مانند IPC ، FATF ، خصوصی‌سازی آموزش و پرورش ، ارائه مدل های برجامیزه شده در حوزه‌های منطقه، موشکی، بانکی و حقوق بشری بسیار خطرناک و آسیب ‌زاست و استقلال کشور رابه خطر می اندازد.

به گزارش ۸دی، محمدصادق جعفری دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه آستانه اشرفیه اظهار کرد: قطعا امروز راه تعالی و پیشرفت کشور از راه انقلابی‌گری می‌گذرد و قطعا جوانان انقلابی کشور امروز خود را بیشتر از هر کس دیگری مسئول می‌دانند که جلوی انحراف از خط امام را بگیرند.

وی افزود: مجموعه قراردادهایی مانند IPC ، FATF ، خصوصی‌سازی آموزش و پرورش ، ارائه مدل های برجامیزه شده در حوزه‌های منطقه، موشکی، بانکی و حقوق بشری بسیار خطرناک و آسیب ‌زاست و استقلال کشور رابه خطر می اندازد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان ادامه داد: هدف اصلی این قرارداد ها نهایتا تضعیف جمهوری اسلامی است و رسیدن به دو نتیجه ؛ اولا رسیدن غرب به اهداف استعماری خودش در منطقه که قدرت جمهوری اسلامی مانع این امر است و دوما حفظ امنیت رژیم صیهونیستی در منطقه .

جعفری ادامه داد: بنده به عنوان یک نماینده از جوانان انقلابی این خاک با اطمینان اعلام میکنم که سردمداران این تفکر این آرزو را مثل بوش پدر که چند روز پیش به درک واصل شد به گور خواهند و رژیم صیهونیستی از صفحه روزگار محو خواهد شد

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه