تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۷-۳:۱۴ ب.ظ
کد خبر : 347889
نسخه چاپی نسخه چاپی
استاندار گیلان:

دانشجویان در پرتو مشعل فروزان امید به آینده نقش می آفرینند

استاندار گیلان در پیامی به مناسبت روز دانشجو گفته است: دانشجویان در پرتو مشعل فروزان امید به آینده در جهت پی ریزی توسعه دانش بنیان و تقویت پایه های زندگی سعادت بخش برای همه ایرانیان گام برداشته و نقش می آفرینند.

به گزارش ۸ی، در پیام مصطفی سالاری، آمده است:حرکت ضداستبدادی و ضداستعماری که با شهادت دانشجویان غیور «مهدی شریعت رضوی، احمد قندچی و مصطفی بزرگ نیا» در ۶۵ سال گذشته رقم خورد، توانست پرچم ایستادگی و آزادی خواهی را در دانشگاه ها به اهتزاز درآورد و ۱۶ آذر را در تقویم افتخارات این مرز و بوم به نام “روز دانشجو” به ثبت برساند.

بی تردید دانشگاه مبدأ تحولات و تحرکات آرمان گرایانه در مسیر رشد و توسعه همه جانبه کشور محسوب می‌شود و در این میان، دانشجویان در پرتو مشعل فروزان امید به آینده در جهت پی ریزی توسعه دانش بنیان و تقویت پایه های زندگی سعادت بخش برای همه ایرانیان گام برداشته و نقش می آفرینند.
دانشجویان امروز با درک صحیح از ابعاد اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی جامعه با ایجاد پیوندی ناگسستنی میان علم، ایمان و عمل، به نماد روشنی از خودباوری در مسیر  دانش و آزادی تبدیل شده‌اند و برای ایرانی آبادتر و فردایی بهتر، اندیشمندانه و هوشمندانه می کوشند تا میهن خویش را به جایگاه واقعی در سطوح بین‌المللی برسانند.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و تبریک این روز به همه دانشجویان پرنشاط گیلانی، امیدوارم جامعه دانشگاهی بیش از پیش با تلاش، آگاهی بخشی، تعامل، همدلی و هم افزایی، در مسیر شکوفایی، توسعه و پیشرفت میهن عزیزمان، گام برداشته و بسان گذشته؛سربلند و سرافراز باشند.
مصطفی سالاری
استاندار گیلان
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه