بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳-۸:۵۱ ق.ظ
کد خبر : 34525
نسخه چاپی نسخه چاپی
در همایشی باحضور بزرگان استان:

کربلایی: چرا صدای آیت الله قربانی با پست گرفتن فتنه گران گیلان بلند نشد/ جریان فتنه به دنبال حذف استاندار گیلان است

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان گفت: از آیت الله قربانی سوالی دارم که این همه فتنه گر در این استان مسئولیت پیدا کردند چرا صدای شما به عنوان نماینده ولی فقیه در نیامد؟

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی ۸دی نیوز، همایش ” کنکاشی در رفتار فتنه گران با تابلوی اعتدال و وظایف ما در بصیرت افزایی” عصر روز سه شنبه با حضور جمعی از بزرگان و فعالان سیاسی فرهنگی استان گیلان و اقشار مختلف مردم در رشت برگزار شد.

حسن کربلایی در این همایش با اشاره به سکوتی که بین جریان حزب الله و اصولگرای استان وجود دارد اظهار کرد: توجه به هجمه های فرهنگی که در استان صورت می گیرد لازم و ضروری است.

وی با اشاره به راه اندازی برخی از رسانه ها در قالب سایت های خبری و روی کار آمدن افرادی در استان که سوابق آنها برای همگان روشن است افزود: کسانی که ا ز جریانات فتنه هستند و کسانی که دست در مسائلی دارند و در بازی های گوناگون سیاسی نمره صفر گرفته اند امروز در گیلان صاحب پست شده اند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با نگاهی اجمالی به مسائل کلان کشور و  با تاکید بر اینکه شعار دولت  این بود که ما تحریم را برمی داریم گفت: الان ۶ ماه است که تیم مذاکره می دود و اخیرا معاون وزیر خارجه اعلام کرد ما نتیجه ای نگرفته ایم.

کربلایی با بیان اینکه  دولت اعلام کرد ما با دنیا رابطه برقرار می کنیم و از تنشها می کاهیم ولی موفق نشد و حملات به جمهوری اسلامی در دولت روحانی بیشتر از دولت احمدی نژاد است و حرفهایی که جان کری بر علیه ایران زد جای تامل دارد خاطرنشان کرد: ما را به عنوان انسان هایی زورگو که باید آنها در برابر ما قد علم کنند و ما را سرجایمان بنشانند مطرح کرد.

وی با بیان اینکه هرگاه بخواهیم دولت را نقد کنیم می گویند شما سواد ندارید در ادامه با اشاره به را اندازی چندین پایگاه های خبری اصلاح طلب گفت: این پایگاه های خبری ظرف چند ماه اخیر در استان شکل گرفته اند و تمام حملات خود را به سمت افراد ارزشی و انقلابی دارند.

وی متولیان این سایت های خبری را اعضای ستاد روحانی عنوان کرد و گفت: ویژه نامه هایی هم که اخیرا در گیلان راه اندازی شده اند، نشان از تقویت فضای رسانه ای اصلاح طلبان در گیلان است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با اشاره به جابه جایی های صورت گرفته افزود: در مورد مدیریت ها و تعویض و جابه جایی گردش کار اصلاحات فعال است.

این فعال سیاسی فرهنگی گیلان با اشاره به تلاشهای عبدالغفار شجاع در استان برای منافع خودشان، تصریح کرد: وی که مسئولیت سازمانی اش مشاور نوبخت در امر کشاورزی است، جریانات فتنه در شهرستانها را شناسایی کرده، جلسه می گذارد و فرمانداران هم ملزم هستند از وجودشان استفاده کنند.

وی استفاده از مجتمع خاتم الانبیا در افتتاح روزنامه اعتماد و سالن هلال احمر در افتتاح نمایندگی شهروند و سالن بانک صادرات برای دعوت از محمود سریع القلم را ممنوع دانست و گفت: سریع القلم که هیچ اعتقادی به ادراه کشور از راه اسلام ندارد و مشابه عبدالکریم سروش فکر می کند به دعوت ژاله حساس خواه کاندیدای رد صلاحیت شده به گیلان آمد.

وی با تاکید بر اینکه جریان فتنه و اصلاح طلب سعی خود را می کنند تا هیچ نیروی ارزشی و انقلابی در استان نباشد افزود: این همایش ها که یک نمونه اش ورود سریع القلم به استان است سعی در حذف تفکر ناب امام خمینی (ره) دارد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه جریان فتنه برای انتخابات مجلس برنامه ریزی دارد اظهار کرد: آنها برای همه شهرستان ها کاندیدا دارند و تعداد زیادی فعالیت های خود را زودهنگام شروع کرده اند و برای انتخابات گیلان تلاش می کنند.

کربلایی با تاکید بر اینکه جریان فتنه به سرعت به سراغ مساجد و هیاتها خواهند رفت افزود: آنها چون امکانات مالی دارند در این زمینه موفق عمل می کنند.

وی با اشاره اینکه بسیاری از جریانات فتنه در استان پست گرفته اند گفت: از نظر ما در دولت روحانی در استان گیلان هیچ اعتدالی مشاهده نشد.

کربلایی ضمن نام بردن تک تک فتنه گرانی که در استانداری و دیگر نهادهای گیلان مسئولیت گرفتند افزود: جریان اعتدال و اصلاحات فرصت طلبانه همه پست های استان را به تصرف خودشان در می آورند.

وی با اشاره به اینکه جریان فتنه در همه شهرستانها فرمانداران در سایه خواهد داشت افزود: ما مدعی این هستیم که جریان اصلاحات تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا هیچ نیروی اصولگرایی در استان دارای پست نباشد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی با اشاره به  سخنرانی موسوی لاری در گیلان گفت: لاری در گیلان اعلام کرد ما باید تا زمانی که بازار داغ است به اهداف خود برسیم و گرنه طرفداران زر و زور سر کار می آیند که منظورش ما اصولگرایان هستیم.

کربلایی تصریح کرد: جریان فتنه روزی استاندار گیلان را حذف خواهد کرد چراکه استاندار فعلی باب طبع آنها نیست، هر دیدگاهی را نمی پذیرد و هر چیزی را امضا نمی کند.

وی با اشاره به برگزاری همایش برای یک نماینده گیلانی و استفاده از امکانات دولتی استان  برای تبلیغات این نماینده افزود: در این همایش از خانواده های شهدا و ایثارگران نیز دعوت به عمل آمد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان فضای رسانه ای برای رسانه های غیر از جریان اصلاحات را نامناسب دانست و افزود: شخصی در رشت فرزند خود را به طور غیر قانونی سر کار می برد و رسانه ای ارزشی آن را منعکس می کند. اما مدیرمسئول این سایت سر از دادگاه در می آورد که شما چرا مسائل را انعکاس می دهید. خلاف را دیگری می کند دادگاه رفتنش برای رسانه است.

این فعال سیاسی فرهنگی استان ضمن انقلابی دانستن این رسانه گیلان، خطاب به حاضرین در جلسه تأکید کرد: همه شما باید در صحنه حاضر باشید تا با اتحاد یکدیگر در آینده اقداماتی ارزشی و انقلابی در خصوص این رسانه رقم زنیم.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان همچنین تصریح کرد: از آیت الله قربانی سوالی دارم که این همه فتنه گر در این استان مسئولیت پیدا کردند چرا صدای شما به عنوان نماینده ولی فقیه در نیامد؟ آیا هیچ دردی نداشت؟ محمود سریع القلم که به استان آمد و صحبت کرد شما نباید بر دهان میزبان وی می زدید؟ همان کسی که آمد پیش شما گریه کرد که ما را رد صلاحیت کردند و حق ما را خوردند؟

کربلایی با تأکید بر اینکه دلسوز نظام و انقلاب هستیم و پست و مقام ما را دور هم جمع نمی کند و سخنان امام خامنه ای برای ما اصل می باشد، اعلام کرد: ان شا الله جریان فتنه در همه جای کشور و استان مخصوصا در انتخابات های پیش رو با شکست سنگین مواجه خواهند شد و نمی گذاریم نا اهلان و نا محرمان به راحتی استان را تصاحب کنند. ( تکبیرهای پی در پی حضار)

۹ ديدگاه

 1. رزمنده گفت:

  کربلایی؛کربلائیست
  خدا او را حفظ کند و دشمنانش را هدایت کند
  اگر او هم نبود چه کسی فریاد بصیریت را اینچنین بلند همچو عمار بلند میکرد؟
  متاسفانه در یک دهه گذشته خیلی به او ظلم شد
  دقیقا از برف سال ۸۳ این ظلم توسط خودی و غیر خودی شروع شد تا حتی حالا
  کربلایی از سایت هشت دی دفاع کرد اما طرفداران و حامیان هشت دی از ان دفاع نکردند

 2. علیدوست گفت:

  حاج حسن دوست داریم…
  کافیه که اشاره ای کنی تا هممون از سراسر استان جمع بشیم و شر هرچی فتنه گر رو بکنیم و ریشه کنشون کنیم تا استان رو عدالت پرکنه و پیشرفت کنیم

 3. کریم گفت:

  من یک اصولگرا هستم اینطور که آقای کربلایی صحبت میکند معلوم است که اصلاح طلبان بسیار تشکیلاتی عمل میکنند بهتر نیست این آقا یک چند مدتی حداقل همان هشت سالی که در دوران احمدی نژاد ساکت بودند و تنها برای حمایت از وی حرف زدند ساکت باشند و اجازه بدهند ایم افراد تشکیلاتی کار خودشان را کنند به نظر میرسد[…]

 4. هادی گفت:

  متاسفانه حرف زدن خیلی آسان است ولی کو عمل! کاشکی افرادی مثل اقای کربلایی در بسیاری از صحنه ها در حرف زدن دقت می کرد تا حرف و عملش دچار تناقض نمی شد و بهانه دست معاندین نمی داد و پای هم عقیده هایش را شل نمی کرد.همچنین […] با تمامی این شعارها بایستی بیشتر از خدا ترسید که هر حرفی را که یقین به آن نداریم،نزنیم.یا علی

 5. شهروند گفت:

  ٨ سال کفتمان کربلایی ها کار را به جایی رساند که جامعه در حال از هم کسیختکی فرهنکی و اقتصادیست،ملت نه قاطعی به امسال این افراد کفتند و کفتمان اعتدال را برکزیدند،هموطن عزیز کربلایی ملت با اکثریت قاطع شما را مردود اعلام کرد،فکر قبولی باش برادر،زمان موعظه ات به اتمام رسیده،

  • بنده خدا گفت:

   عزیز من برو غلط املاایی خودت رو درست کن! امسال یعنی چی؟ یعنی سال جاری؟ یا امثال یعنی مثل اینها؟

 6. دکتر سلام گفت:

  بازم حاج حسن خودمون
  کجایند آقایان شورای راهبردی اصولگرایان

 7. ریما گفت:

  با سلام به جناب آقای کربلایی بزرگ
  بنظر میرسد که اغلب حامیان جریانهای اصلاح طلب، اعتدالگرا و … مبانی و ریشه های انقلاب اسلامی را بخوبی نمی دانند، یا می دانند ولی موانعی … بر سر راهشان وجود دارد که نمی توانند به حقایق تکیه کنند …
  در طول ۸ سال حاکمیت اصولگرایان(دوره آقای احمدی نژاد) مطالعات سودمندی در راستای جریان شناسی و مقتضیات ژئوپولیتیک نظام، در جهت معرفی به نسل جوان صورت گرفته بود که متأسفانه با آمدن دولت اعتدالگرا متوقف یا کند شد. اظهارات جنابعالی بسیار موثق و قابل استناد است، درعین حال مخاطبان ما نیاز به آگاهی و دانش سیاسی خیلی خیلی غنی تری دارند . با تشکر

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه