بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۱:۲۴ ق.ظ
کد خبر : 34478
نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیر کل بازرسی استان گیلان؛

عملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان قانون مدارانه بوده است

مدیرکل بازرسی استان گیلان با تأکید بر مبارزه با فساد اداری گفت: عملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان قانون مدارانه بوده است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از ایسنا، سیف الله مسرور مدیر کل بازرسی استان گیلان در مراسم افتتاحیه هشتمین گردهمایی معاونین اداری و مالی ادارات کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور، عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: وظیفه این نهاد دینی به خاطر انتصاب به رهبری حساس تر خواهد بود.

سیف الله مسرور تصریح کرد: سال هایی که با عنوان فرهنگی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی نام گذاری می‌شود وظیفه دستگاه های فرهنگی به‌ویژه سازمان تبلیغات اسلامی سنگین تر می شود.

وی با اشاره به فساد اداری و اجتماعی موجود در جامعه، یادآور شد: سازمان تبلیغات اسلامی باید در مبارزه با گلوگاه های فساد اداری و اجتماعی، فرهنگ سازی کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه عملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان تاکنون قانون مدارانه بوده است، تأکید کرد: اگر همه دستگاه های حکومتی و احاد مردم در مبارزه با فساد جدی و مصمم باشند بدون شک این ناهنجاری دینی و اجتماعی ریشه کن خواهد شد.

مدیرکل بازرسی استان گیلان، برگزاری دوره های آموزشی برای معاونین اداری و مالی را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: آموزش ها برای اداری و مالی باید در راستای مبارزه با فساد باشد زیرا اگر در کشور فساد اداری باشد اهداف اقتصاد مقاومتی محقق نخواهد شد.

 

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه