تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۷-۱۲:۱۰ ب.ظ
کد خبر : 343435
نسخه چاپی نسخه چاپی

واکنش شریعتمداری به رفتن مدیران بازنشسته؛ هنوز آنها را نشمرده‌ام!

وزیر رفاه از استعفای ۲ تا ۳ معاون بازنشسته خبر داد و گفت: دستگاههای مختلف باید به ما ابلاغ کند چرا که بازنشستگان شاغل در این وزارتخانه بر اساس قانون و مقررات در دستگاه‌های مختلفی کار می‌کنند.

به گزارش ۸دی، محمد شریعتمداری، در مورد اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان و پایان مهلت اشتغال این افراد در وزارتخانه و ادارات دولتی گفت: قانون مصوب کرده و تمام وزارتخانه‌های دولتی آن را باید اجرا کنند.

وی در پاسخ به اینکه چه تعداد از مدیران بازنشسته باید از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروند و آیا لیست ۲۲ نفره صحت دارد، گفت: اینقدر مهم است که تعدادشان را بشماریم؟! تعداد را نمی‌دانم هنوز آنها را نشمرده‌ام.

شریعتمداری گفت:‌دستگاههای مختلف باید ابلاغ کند چرا که این افراد بر اساس قانون و مقررات دستگاه‌های مختلفی کار می‌کنند برخی اعضای هیأت علمی هستند و زمان‌های طولانی‌تری دارند، برخی زیر نظر نهادهای حمایتی هستند که ۶۵ سال سن و ۳۵ خدمت را دارند، یا زیر نظر دستگاه‌های معاونت اداری و مالی یا منابع انسانی هستند که هر یک شرایط خاص خود را دارد.

وزیر رفاه در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه آیا بازنشستگان مشمول از وزارتخانه‌ها رفته‌اند یا خیر، گفت: بالاخره می‌روند، طبق مهلت قانونی که وجود دارد همه وزارتخانه‌ها مکلف هستند آن را اجرا کنند و باید نسبت به جابه‌جایی محترمینی که سال‌ها در بخش‌های مختلف زحمت کشیده‌اند اقدام کنند ونباید فراموش کنیم که ما مرهون تلاش این افراد هستیم.

وی در پاسخ به اینکه چه تعداد از معاونین اصلی وزارتخانه باید پست‌های خود را ترک کنند، گفت: دو تا سه نفر بیشتر نبوده که خودشان استعفایشان را اعلام کرده‌اند و آنچه اهمیت دارد باید با عزت و احترام با این افراد برخورد شود.


منبع : فارس
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه