بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳-۹:۱۵ ق.ظ
کد خبر : 34294
نسخه چاپی نسخه چاپی
پیرو مصوبه هیأت دولت؛

محدوده تردد خودروهای خارجی باپلاک منطقه آزاد انزلی افزایش می یابد

پیرو مصوبه هیأت دولت مبنی اصلاح و توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی، محدوده تردد خودروهای خارجی با پلاک این منطقه گسترش خواهد یافت.

به گزارش۸دی نیوز، براساس مصوبه قبلی هیأت دولت درخصوص مجوز تردد خودرو خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی، محدوده تردد این خودروها، تا شعاع ۵۰ کیلومتری هوایی از مرزهای این منطقه می باشد و با توسعه اراضی این منطقه در مصوبه جدید هیأت دولت، شاهد گسترش محدوده تردد خوردوهای منطقه آزاد انزلی خواهیم بود.

Khabare-khodro-1392.11.26

بنابر این گزارش با توسعه اراضی محدوده منطقه آزاد انزلی بخشهای دیگری از نقاط غربی، شرقی و جنوبی استان گیلان درحوزه تردد خودروهای خارجی پلاک منطقه آزاد قرار گرفته و این سازمان درنظر دارد با همکاری نهادهای ذی ربط، اقدامات لازم را برای اجرایی شدن افزایش محدوده تردد انجام دهد.

گفتنی است با پیگیریهای صورت گرفته از سوی این سازمان و براساس تصویب نامه هیأت محترم وزیران که از سوی مهندس اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به این سازمان ابلاغ شده، کل محدوده منطقه آزاد انزلی به ۹۶۰۰ هکتار افزایش یافت .

بنابر این گزارش در حال حاضر نقاط اصلی محدوده تردد خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی مشتمل بر؛ مسیر رشت به رودبار بعد از امام زاده هاشم، مسیر رشت به تالش نرسیده به سه راه اسالم، مسیر رشت به رودسر بعد از شلمان پاسگاه پلیس راه ولیسه بوده و نقاط فرعی محدوده تردد نیز مشتمل بر؛ مسیر بین شلمان به املش، مسیر اطاقور به املش، مسیر بین سیاهکل به اسپیلی و مسیر بین فومن به ماسوله می باشد.

يک ديدگاه

  1. هاشم گفت:

    روحانی مچکریم. دمت گرم

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه