تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳-۳:۵۷ ب.ظ
کد خبر : 33938
نسخه چاپی نسخه چاپی
در آستانه انتخابات مجلس

متینگ انتخاباتی برخی معاونین رییس جمهور در گیلان؟!

چند و قتی است که آغاز یارگیری انتخاباتی اصلاح طلبان و.. کلید خورده و رزمایش های سیاسی آنها درمرکزیت کشور ودر برخی استانها نیز حاکی از مبارزطلبیدن آنهاست…

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از احرار گیل، چند و قتی است که آغاز یارگیری انتخاباتی اصلاح طلبان و… کلید خورده و رزمایش های سیاسی آنها درمزکزیت کشور ودر برخی استانها نیز حاکی از مبارزطلبیدن آنهاست…

در استان گیلان بویژه از ابتدای سال ۹۳ این روند رو به افزایش است . جدای از برخی شب نشینی های زودهنگام برای انتخابات مجلس دهم،حالا دیگه برخی همایش ها ، مراسم تجلیل ها ونیزدعوت از برخی ها در استان شائبه هایی ایجادکرده است که بد نیست مسئولین سیاسی و امنیتی و نظارتی استان چاره ای بیندیشن .

خب وقتی درمرکزکشور بحت انتخاباتی عارف و ناطق خیمه ها برپامی کند نباید انتظارداشت استانها بی تاثیرازاین داده ها امرارومعاش کنند و حضور شخصیت های مختلف نیزذهن افرادجامعه را به سوی انتخاباتی شدن اوضاع  رهنمون نسازد انتخاباتی که تا آغازآن حدود۲سال فاصله است.

…  مردم چشم های بیداری دارند و اوضاع و احوال برخی نخبگان کم حوصله را به دقت رصد می کنند همایش زودهنگام  اصلاح طلب ها در آستارا ،شهرگردی رهبر حزبی خاص درگیلان ،برپایی همایش ها ، نشست ها،و نیز رفت و آمدهای پی در پی دکترنوبخت به گیلان ، استفاده معنوی از برخی امکانات و معنویت  دستگاهای متولی امور شهدا ودعوت از معاونین رییس جمهور در همایش های با هدفی خاص و ازپیش تعیین شده  درست زمانی که بحث تحقیق و تفحص  ازاین  نهاد مقدس توسط همین گروه درمجلس و رسانه ها ساری و جاری است.

برگزاری نشست هایی همچون تالارگلستان در رشت و ییلاقات املش توسط اعضاء و سران اصلاح طلب کشور و استان، نشست دررستوران ضیافت. دعوت ازمشاور خود خوانده گراواتی رییس جمهور توسط افراد رد صلاحیت شده در رشت و…. نشان از تحرکات نا خوشایندی است که ممکن است آرامش جامعه را هدف قراردهد….

 شاید  رفت و آمدها، استفاده از احساسات پاک خانواده های ارزشی و ایثارگر ،برقراری نشست های اینچنینی مسئولیت هیئت نظارت شورای نگهبان برانتخابات را نیز زودتراز حد انتظارکلید بزند.

… پرواضح است که اینگونه مبارزطلبیدن ها و خود نمایی ها ی زودهنگام  برای  عده ای جزدلخوشی و شادی های زودگذر نمی تواند نتیجه دلخواهی دربردادشته باشد و ای بسا نتیجه عکس دهد چرا که مردم ثابت کرده اند«جز اندکی ساده لوح» درانتخابها جوگیر نمی شوند.

مردم قول وفعل کارگزاران و سیاسیون را به دقت زیرنظردارند و  تحت هیچ شرایطی ماهی زنده را  نمک نخواهندزد!

۸ ديدگاه

 1. پویا گفت:

  دلتون خوشه؟! به همین خیال باشید که مردم در انتخابات مجلس به شما و همفکران شما رای بدن! زهی خیال باطل! هه هه! ۸ سال کشور رو نابود و ویران کردید. بسه دیگه چی می خواید از جون این مردم و کشور؟

 2. مرید نیمه راه گفت:

  پویا:
  شما (اصلاح طلبان)ءکه خیلی خوبین بزور میخواین خودتونو بچسبونین به دولت
  اینو مطمئن باش که این حزب شما لکه ننگیه که بزودی از از جمهوری اسلامی محو میشه

 3. پویا گفت:

  مرید بدبخت من نه اصلاح طلب هستم و نه اصولگرا. من فقط به فکر پیشرفت و عزت کشورم هستم. به نظر من تو ۸ سال گذشته اوج تحقیر کشور و نابودی عزت ما بود. بدتر از اصولگراها هم اصلاح طلبان خائن هستن. بهتره یکم چشماتو باز کنی و همه چیزو ببینی. مثل کبک سرت زیر برف نباشه و هرچی دیگران بهت میگن نگو چشم. یکم خودت فکر کن. تو عقل و شعور داری. البته اگه داشته باشی. امیدوارم داشته باشی. مردم این کشور با این همه ذخایر و معادن و ثروت چرا باید اینطور در خواری و ذلیلی زندگی کنن؟ چرا به اسم دین هر کثافت کاری میشه و هیچکس جلوی اون رو نمیگیره؟! اختلاس، فساد های متعدد، بیکاری، گرانی، مشکل ازدواج جوانان. اسلام گفته این کارا رو بکنید؟! یا اینها جزو اصول جمهوری اسلامیه؟! جوابی واسم داری؟! خوشحال میشم جوابتو بشنوم.

  • مرید نیمه راه گفت:

   واقعا برات متاسفم
   کی میگه تو این کشور بدبختی نیست؟ کی میگه ۱۰۰۰تا گناه به نام دین انجام نمیگیره؟ چرا فک میکنید فقط خودتون تو این کشور سختی میکشین؟ چرا فک میکنی فقط تو حرف مردم رو میزنی و بقیه نه؟؟؟؟
   اما بحثم اصلا این نیست شما جماعتی هستین که وضعتون معلومه
   اگه واقعا دلت واسه مردم میسوزه یه نگاهی به حساب بانکی همینایی که چوبشونو به سینه میزنی، بزن
   ببین از پول بیت المال چه کوخهایی رو کاخ کردن!!!!
   این دولت ادامه دهنده همون دولتیه که نظرش این بود که برای پیشرفت اقتصادی عده ای از مردم باید زیر چرخهای توسعه له بشن!!!!!
   حالا اینا با مردمن؟؟؟؟
   یه سوال: اگه روحانی از روز اول راست میگفت آیا رای میاورد؟؟؟
   مسکن مهر قطع
   یارانه قطع
   پراید تو ۹ ماه شد ۲۰ میلیون
   قیمت ملک هم که اصلا معلوم نیس
   تعلیق و اینا هم که جای خود داره
   فقط یه کار خوب کردن و این طرح بیمه سلامته
   من طرفدار احمدی نژاد نیستم و خیلی بیشتر از اینا به اون انتقاد داشتم و دارم ولی از اینا هم چیزی ندیدیم

   • پویا گفت:

    وقتی جوابتو خوندم فهمیدم که کلا از قضیه پرتی و هیچی حالیت نیست. واسه همین ترجیح دادم سکوت کنم. همچین از پراید و مسکن و حساب بانکی حرف میزنی که انگار هرکس ندونه میگه مقصر همه اینا دولت فعلیه و همه اینا از فردای شروع به کار این دولت ایجاد شده. واااااااااااای. میدونی از چی حرصم میگیره؟ از این که می بینم امثال شماها خودتونم خوب می دونید چه گندی تو ۸ سال به این مملکت خورده ولی بازهم آدم نمیشید. دلار تو یک هفته سه برابر شده و به تبع اون همه چیز سه برابر. اینو قبول داری که اگر فقر از یک در وارد بشه ایمان از در دیگر خارج میشه؟ اصلا ولش کن. بیخیال. این مملکت عالیه. خدایا از دست امثال این جماعت مریدان بی چشم و گوش به من صبر عطا کن

  • javad گفت:

   آقا پویا
   اول حد و مرز خودتو از فقر مشخص کن بعد بگو در خاری زندگی میکنیم!
   شما که ادعای اسلام دارید ، آیا اسلام گفته که به خاطر مشکلات اقتصادی و …. ازدواج نکنید و همینطور بقیه موارد!
   معلومه که به اسلام اشراف نداری و هیچکسی نمیتونه پاسخی بهت بده چون سوالات تو نه منطقیه نه عقلی بلکه نوعی غیض عوام فریبانه است.

 4. روشنفکر گفت:

  مرید نیمه راه نظرتو خوندم. من معمولا اینجا کامنت نمیذارم. ولی مزخرفات تو منو وادار کرد که یه کامنت بذارم. پویا یه سوال ساده ازت کرده. چرا مثل رئیس محبوبتون! هوچی گری می کنی؟ قشنگ جواب سوال پویا رو بده. مطمئنم جوابی واسش نداری. پراید رو چه کسی و در چه دولتی به ۲۰ میلیون رسوند؟ قیمت مسکن در زمان کدوم دولت سه برابر شد؟ بزرگترین اختلاس تاریخ در زمان کدوم دولت انجام شد؟ کدوم دولت در روز آخر عمرش ۱۶۰ میلیارد ریخت تو حساب خودش؟ کدوم دولت مسئولینش به خاطر تخلفات فراوان جندین بار به دادگاه احضار شدن؟بازم بگم؟ بگم؟

 5. پویا گفت:

  می دونی فرق کشور ما با کشورهای توسعه یافته چیه؟ تو اون کشورها از هر ۱۰ نفر ۹ نفر نمی فهمن و فقط یک نفر می فهمه. همون یک نفر به اون ۹ نفر حکومت می کنه. تو کشور ما از هر ۱۰ نفر ۹ نفر می فهمن. ولی مشکل اینجاست که اون یک نفر که نمی فهمه به اون ۹ نفر زور میگه!!!

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه