تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۰:۳۰ ق.ظ
کد خبر : 33335
نسخه چاپی نسخه چاپی
نعیمی رز از قول رحمانی فضلی:

اساس کار وزارت کشور تعامل با مجلس است

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: وزیر کشور در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت برتعامل وزارت کشور با مجلس تاکید کرد.

به گزارش ۸دی نیوز، صفر نعیمی رز در تشریح جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، گفت: جلسه شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت امروز با حضور اعضای شورای مرکزی، وزیر کشور ومعاون پارلمانی و عمرانی وی برگزار شد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این جلسه اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت نقطه نظرات خود را درباره مسائلی چون تقسیمات کشوری، تعامل استانداران وفرمانداران و توزیع اعتبارات به طور مساوی در نقاط مختلف کشور مطرح کردند و وزیر کشور ضمن اعلام اینکه وزارت کشور بسیاروسیع بوده و امورات اجرایی در این وزارتخانه به هم وابسته هستند به پرسش‌های نمایندگان پاسخ داد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ، افزود: وزیر کشور دراین جلسه تاکید کرد که اساس کار وزارت کشور تعامل با مجلس شورای اسلامی است و بسیاری از مسائلی که ازسوی نمایندگان مطرح شد در حال پیگیری است، ازسوی دیگر رحمانی فضلی گفت که در بحث تقسیمات کشوری لایحه مربوط به آن تهیه شده و در حال نهایی شدن دردولت است و پس از تصویب مجلس این موضوع پیگیری خواهد شد.

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه