تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۷-۳:۴۷ ب.ظ
کد خبر : 329644
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورا بیان کرد:

پاکبانان و کارگران شهرداری به کربلا اعزام خواهند شد

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت گفت: به یاری خدا در اربعین امسال هم تعدادی از پاکبانان و کارگران شهرداری به کربلا اعزام خواهند شد

به گزارش ۸دی، فاطمه شیرزاد رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت ضمن آرزوی قبولی عزاداری های سوگواران حسینی و گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس از همکاری و تلاش های سازمان های خدمات رسان بویژه سازمان های مردم نهاد، پاکبانان و سازمان پسماند شهرداری رشت در پاکسازی معابر در ایام عزاداری دهه محرم تقدیر کرد.

 شیرزاد، با تاکید بر استفاده از توان و ظرفیت سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه زیست محیطی ابراز کرد: تجربه و تخصص سازمان های مردم نهاد بویژه سمن های فعال در حوزه زیست محیطی جهت ارتقای فرهنگ شهروندی و آموزش در کاهش پسماند و تفکیک زباله از مبدا تاثیر گذار است.

وی همچنین افزود: هرساله در دهه محرم حجم زباله های تولید شده از ظروف یک بار مصرف در دهه محرم افزایش می یابد و متاسفانه شاهدیم برخی از شهروندان در مسیر حرکت دسته های عزداری زباله های خود را در معابر عمومی رها می کنند و این موضوع بویژه در تاسوعا و عاشورای حسینی به اوج خود می رسد.

شیرزاد، ضمن تقدیر از موسسه محیط زیستی سرزمین ایده آل ما، ابراز کرد: این سمن در ایام محرم بویژه در تاسوعا و عاشورای حسینی با همکاری پاکبانان زحمتکش و سازمان پسماند شهرداری رشت در پاکسازی معابر همکاری مطلوبی دارند.

وی همچنین از آتش نشانان شهر رشت بابت آمادگی و حضور موثرشان در مسیر دسته های عزاداری و معابر اصلی تقدیر کرد و افزود: آمادگی و حضور دیگر سازمان های خدمات رسان شهرداری بویژه سازمان پسماند و پاکبانان و خدمات شهری مناطق پنج گانه نیز شایسته تقدیر است.

فاطمه شیرزاد ادامه داد: جا دارد از تلاش های پلیس نیز در راستای ایجاد نظم و انضباط اجتماعی و امنیت دسته جات عزاداری تشکر و تقدیر کرد.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای همچنین، از همکاری و تلاش های شبانه روزی پاکبانان شهرداری نیز بابت افزایش حجم کاری و انجام وظایفشان در پاکسازی معابر تقدیر کرد و افزود: به یاری خدا در اربعین امسال هم تعدادی از پاکبانان و کارگران شهرداری به کربلا اعزام خواهند شد

رییس کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری در پایان افزود: آموزش در راستای کاهش زباله، تفکیک از مبدا و ارتقای سلامت مردم و بهداشت عمومی شهر و ایجاد درمانگاههای سلامت در شهر و اجرای برنامه های سند راهبردی سازمان پسماند شهرداری از سیاست های اساسی کمیسیون بهداشت

محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت است.


منبع : موج
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه