پایگاه خبری تحلیلی 8دی نیوز
https://www.8deynews.com
برنامه دیدارهای ایران در والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸
برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جهانی
به گزارشهشت دی،برنامه دیدارهای ایران در والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸
ﺳﻪشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
* فنلاند ……………………………………………………………………………… ایران(ساعت۱۸:۳۰)
برنامه مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال
*پرسپولیس ……………………………… نود ارومیه( زمان مسابقه متعاقبا اعلام میشود.)
* نفت مسجد سلیمان……….. استقلال تهران (زمان مسابقه متعاقبا اعلام میشود.)
برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
ﺳﻪشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
*تیانجین چوانجیان……………………………………………………..کاشیما آنتلرز(ساعت۱۶)
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
*سوون سامسونگ…………………………………………….. چونبوک موتورز(ساعت۱۴:۳۰)
برنامه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال – جام خلیج فارس
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
*ماشینسازیتبریز…………………………………………..پارس جنوبی جم(ساعت۱۸:۴۵)
*صنعت نفت آبادان……………………………………………………………پیکان(ساعت۱۹:۳۰)
*سپاهان اصفهان ……………………………………………….فولاد خوزستان(ساعت۱۹:۳۰)
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
*استقلال خوزستان……………………………………………………..ذوب آهن(ساعت۱۸:۴۵)
*سایپا……………………………………………………………نفت مسجدسلیمان(ساعت۱۸:۴۵)
*نساجی مازندران…………………………………………………استقلال تهران(ساعت۱۸:۴۵)
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
*پرسپولیس………………………………………………………..سپیدرود رشت (ساعت۱۸:۴۵)
*پدیده مشهد………………………………………………………………..تراکتورسازی(ساعت۱۹)
برنامه هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
*مس رفسنجان…………………………………………………..شهرداری تبریز(ساعت۱۵:۴۵)
*قشقایی شیراز……………………………………………………شهرداری ماهشهر(ساعت ۱۶)
*ملوان……………………………………………………………………سیاه جامگان(ساعت ۱۶:۱۵)
*شاهین شهرداری بوشهر……………………………………….مس کرمان(ساعت ۱۷:۲۵)
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
*خونه به خونه…………………………………………………..پرسپولیس پاکدشت(ساعت۱۶)
*آلومینیوم اراک……………………………………………………..گل گهرسیرجان(ساعت۱۶)
*نماینده ارومیه………………………………………………………..اکسین البرز(ساعت۱۶:۱۵)
*کارون اروند خرمشهر…………………………………………….فجر سپاسی(ساعت۱۷:۳۰)
برنامه پخش زنده ورزش از تلویزیون
ﺳﻪشنبه ۲۷ شهریور
والیبال قهرمانی جهان
*ایران ………………………………………………………. فنلاند(ساعت- ۱۸:۳۰ – شبکه سه)
*ژاپن …………………………………………………. آرژانتین(ساعت ۱۹:۳۰ – شبکه ورزش)
لیگ قهرمانان اروپا
*اینتر …………………………………………………… تاتنهام(ساعت ۲۱:۲۵ – شبکه ورزش)
*لیورپول ……………………………….. پاری سن ژرمن(ساعت ۲۳:۳۰ – شبکه ورزش)
چهارشنبه ۲۸ شهریور
لیگ قهرمانان اروپا
*آژاکس ………………………………………………….. آ ا ک(ساعت ۲۱:۲۵ – شبکه ورزش)
*رئال مادرید ………………………………………………. رم(ساعت ۲۳:۳۰ – شبکه ورزش)
پنجشنبه ۲۹ شهریور
لیگ اروپا
*پائوک ………………………………………………… چلسی(ساعت ۲۱:۲۵ – شبکه ورزش)
*آرسنال ………………………………………………… ورسکلا(ساعت ۲۳:۳۰ شبکه ورزش)
نظرات