تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۰:۳۸ ق.ظ
کد خبر : 32822
نسخه چاپی نسخه چاپی
بدلیل تغییرات در شرکت ابریشم گیلان؛

کوچکی نژاد وزیر جهاد کشاورزی را به سوال در صحن علنی مجلس تهدید کرد

کوچکی نژاد تصریح کرد: این پذیرفتنی نیست تشکیلاتی که سالها بعنوان شرکت سهامی پرورش کرم ابریشم در گیلان انجام وظیفه می کرده مخفیانه و بدون نظرخواهی از نمایندگان تعدیل شود

به گزارش ۸دی نیوز، جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار احرارگیل در واکنش به تغییر ساختارکرم ابریشم از« شرکت سهامی کرم ابریشم ایران » به «مرکز کرم ابریشم ایران »، اظهارداشت: شرکت سهامی پرورش کرم ابریشم در گیلان مستقر بود که اخیراً  وزارت جهاد کشاورزی بدون مقاومت مسئولین امر درگیلان ساختار آنرا به مرکزکرم ابریشم تعدیل داد.

کوچکی نژاد تصریح کرد: این پذیرفتنی نیست تشکیلاتی که سالها بعنوان شرکت سهامی پرورش کرم ابریشم در گیلان انجام وظیفه می کرده مخفیانه و بدون نظرخواهی از نمایندگان تعدیل شود

وی در واکنش به این اقدام وزارت جهادکشاورزی  افزود:بنده این موضوع را از وزیر جهادو کشاورزی حتماً سوال خواهم کرد تا در صحن علنی مجلس  پاسخ دهد که  به چه دلیل با سازمانی که می توانست مفید به  حال کشاورزان و نوغانداران کشور بویژه کشاورزان گیلانی باشد  اینگونه برخورد می شود .

 نایب ریسس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ارتباط با سوال نمایندگان از وزیرآموزش و تحقیات در خصوص برهم زدن سخنرانی دکتر جلیلی در دانشگاه افزود: وزیر درکمیسیون آموزش و تحقیات حاضر شد و به سوال نمایندگان پاسخ گفت ولی نمایندگان از پاسخ وزیر قانع نشدند.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به احتمال قوی سوال به صحن علنی مجلس می رود تا وزیرپاسخگوی ابهامات باشد .

کوچکی نژاددر پاسخ به این سوال که تاکنون چه میزان از مطالبات فرهنگیان پرداخت شده است اظهارداشت:  ۸۰۰میلیارد تومان از  مجموع۱۲۰۰میلیارد تومان مطالبات پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش  به خزانه ابلاغ شده که طی چند روز آینده پرداخت می شود .

 نایب ریسس کمیسیون آموزش و تحقیقات باتوجه به سوال تعدادی از نمایندگان از وزیرآموزش و پرورش یادآورشد:

 پاسخ های وزیر در مورد عزل و نصب ها و عدم پرداخت بموقع مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش قانع کننده تشخیص داده نشد و سوال به صحن علنی خواهد رفت.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه