تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۷-۷:۴۹ ق.ظ
کد خبر : 327510
نسخه چاپی نسخه چاپی
رییس شورای عالی قشر بسیج کارگری گیلان در گفتگو با 8دی:

برپایی “شیفت ایثار” با فعالیت داوطلبانه ۴۸۰ کارگر گیلانی/ حمایت از کالای ایرانی و تحقق اقتصاد مقاومتی از اهداف ما است

رییس شورای عالی قشر بسیج کارگری گیلان با اشاره به برپایی “شیفت ایثار” با فعالیت داوطلبانه ۴۸۰ کارگر گیلانی، گفت: هدف از این شیفت تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

محمد رسول سماک چی در گفت و گو با خبرنگار ۸دی با اشاره به اجرای “شیفت ایثار” در کارخانه ها و واحدهای تولیدی گیلان، اظهار کرد: بسیج کارگری کشور از ۲۰ تا ۲۴ شهریور ماه “شیفت ایثار” را توسط کارگران بسیجی بر پا می کنند و کارگران در محل کارشان یک شیفت را رایگان فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه داوطلبان و بسیجیان کارگر در کارخانجات ما خودشان تقبل کردند چند ساعتی رایگان این شیفت را فعالیت داشته باشند، افزود: بعضی ها هم گفتند ما یک شیفت می مانیم و پولی از کارفرما دریافت نمی کنیم.

رییس شورای عالی قشر بسیج کارگری گیلان با تأکید بر اینکه شیفت ایثار کارگران بسیجی در ۲۰ کارخانه در کل استان انجام می شود، تصریح کرد: از این مجموع تعداد هشت کارخانه در رشت قرار دارد و کارخانه دخانیات خارج از شهر صنعتی رشت و هفت کارخانه هم داخل شهر صنعتی این کار را انجام می دهند .

سماک باشی با اشاره به اینکه در مجموع ۴۸۰ کارگر بسیجی گیلان این “شیفت ایثار” را برپا نگه می دارند، اضافه کرد: این ها کارخانجات بزرگی هستند و کارگرانشان داوطلبانه این کار را انجام می دهند.

رییس شورای عالی قشر بسیج کارگری گیلان با بیان اینکه هدف از این شیفت تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و تحقق اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: کارگران با این کار ارزشمندانه می خواهند بگویند ما در این جنگ اقتصادی با وجود وضع نامناسب کارگران این ایثار را انجام می دهیم و در این شرایط بد معیشتی ایثارگرانه در جهت تقویت اقتصاد مازاد کار می کنیم و پولی دریافت نکنیم..

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه