بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱:۰۹ ب.ظ
کد خبر : 32704
نسخه چاپی نسخه چاپی
سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مطرح شد:

تأکید ابوترابی بر تعامل دو قوه/جهانگیری: سؤالات نمایندگان را به رئیس‌جمهور منتقل می‌کنم

صفر نعیمی نماینده مردم آستارا گفت: نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه فراکسیون رهروان ولایت با اعضای کابینه دولت بر تعامل بیشتر دو قوه تأکید کرد و معاون اول رئیس‌جمهور نیز گفت که نقطه‌نظرات نمایندگان را به رئیس‌جمهور منتقل می‌کند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از فارس، صفر نعیمی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه اعضای فراکسیون رهروان ولایت با تعدادی از اعضای هیأت دولت،‌گفت:‌ در این جلسه که بیش از ۱۵۰نفر از اعضای فراکسیون رهروان ولایت حضور داشتند در ساختمان مشروطه برگزار شد که در این جلسه معاون اول و معاون پارلمانی رئیس‌جمهور و وزرای راه و شهرسازی، نفت، امور خارجه و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آن حضور داشتند.

وی افزود: در ابتدای جلسه رئیس فراکسیون رهروان ولایت توضیحاتی در ارتباط با مقدورات و معذورات، تعامل دو قوه با یکدیگر، مطالبات مردم از نمایندگان، تقویت فضای دوستانه قوای مجریه و مقننه که با حضور وزرا در مجلس ایجاد شده است ارائه کرد و در ادامه مطالبی را در مورد هدفمندی یارانه‌ها و آثار آن بر زندگی مردم مطرح کرد.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: در ادامه جلسه معاون اول رئیس‌جمهور در سخنان خود مطالبی را در مورد نقش مجلس در تصمیم‌گیری و اداره کشور و نیز افزایش تعاملات و همبستگی و شکل‌گیری گفت‌وگوهای همراه با تفاهم، تمرکز بر رفتارها و عملکردها ارائه کرد و نیز در ادامه به موضوعاتی همچون معوقات بانکی که به ۸۲هزار میلیارد تومان رسیده و … پرداخت.

نعیمی خاطرنشان کرد: در این جلسه محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی بر تعامل بیشتر بین قوای مجربیه و مقننه تأکید کرد و خواهان همبستگی بیشتر میان این دو قوه شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه نمایندگان سؤالات و نقطه‌نظرات خود را در مورد مسائلی همچون بیکاری، تورم،‌ عدم ثبات اقتصادی و … مطرح کردند و وزرا نیز به این سؤالات نمایندگان پاسخ دادند.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت، وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سؤالات نمایندگان عنوان کرد که راه‌سازی روستایی به میزان سه هزار کیلومتر در برنامه کاری وزارت راه قرار دارد و راه‌آهن در اولویت کاری این وزارتخانه.

نعیمی خاطرنشان کرد: معاون اول رئیس‌جمهور در پایان این جلسه عنوان کرد که مطالب و نقطه‌نظرات مطرح شده توسط نمایندگان را جمع‌بندی و به رئیس‌جمهور منتقل خواهد کرد.

کلمات کلیدی : ، ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه