تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۲:۲۱ ب.ظ
کد خبر : 32671
نسخه چاپی نسخه چاپی
آستانه تحمل دولت چقدر است؟

تحمل جامعه پایین است یا نقدپذیری دولت؟

معلوم نیست منظور رییس جمهور از پایین بودن آستانه تحمل جامعه چیست و اگر قرار باشد آستانه تحمل دولت در مدت ۸ ماه اخیر را با آن مقایسه کنیم، چه نتیجه ای حاصل خواهد شد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از صراط، حسن روحانی امروز در در مراسم تجلیل از معلمان نمونه کشوری گفت که “آستانه تحمل در کشور ما پایین است و ما در زندگی شخصی و سیاسی زود رو در روی یکدیگر قرار می‌گیریم.”

روحانی در شرایطی این اظهارات را عنوان کرده است که در هفته های گذشته میزان نقدپذیری دولت در حوزه های مختلف بارها مورد انتقاد قرار گرفته است.

از بهمن ماه سال گذشته به این سو، که رییس جمهور منتقدان دولت را عده ای “کم سواد” خطاب کرده است، تقریبا هیچ مراسمی نبوده است که حسن روحانی در آن سخنرانی کند و به انتقاد از منتقدان نپردازد.

در این بین، کم سواد بودن، تغذیه شدن از نهادهای خاص، بدون شناسنامه حرف زدن، دنیانشناس بودن و… صفاتی بوده است که روحانی آن را به منتقدان دولت نسبت داده است.

عمده انتقادات به دولت تدبیر و امید در ماه های گذشته به مسائل مربوط به سیاست خارجی و مذاکرات هسته ای، مرحله دوم هدفمندی یارانه ها و ثبت نام نود و چند درصدی مردم علیرغم درخواست دولت برای انصراف و… مربوط بوده است.

معلوم نیست منظور رییس جمهور از پایین بودن آستانه تحمل جامعه چیست و اگر قرار باشد آستانه تحمل دولت در مدت ۸ ماه اخیر را با آن مقایسه کنیم، چه نتیجه ای حاصل خواهد شد.

کلمات کلیدی : ، ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه