بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳-۹:۱۶ ق.ظ
کد خبر : 32459
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان:

هویت جسد زن سوخته شفت، فاش شد

کارآگاهان آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان با فاش کردن هویت زن سوخته، قاتلان وی را نیز دستگیر کردند.

به گزارش ۸دی نیوز، در پانزدهم اسفند سال گذشته کشف جسد سوخته زنی حدوداً ۴۰ ساله در شهرستان شفت به پلیس آگاهی استان گزارش شد، کارآگاهان آگاهی با توجه به حساسیت موضوع در محل حاضر شده و در بررسی های خود هویت این زن را که بنا به اظهار پزشکی قانونی با یک رشته سیم خفه و بعد مورد اصابت چندین ضربه چاقو قرار گرفته بود، لیلا ۴۵ ساله اعلام کردند.

سرهنگ “فرهاد فلاح کریمی” رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان در خصوص جزئیات این خبر گفت: کارآگاهان آگاهی در تحقیقات خود بنا به اظهارات برادر متوفی  دریافتند که این زن جهت مراجعه به دندان پزشکی از خانه خود خارج و دیگر هیچ وقت به منزل باز نگشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه پیدا نشدن هیچ اثری از سرقت قاتل یا قاتلان کار را برای کارآگاهان مشکل می نمود، افزود: کارآگاهان با تحقیقات پلیسی سرانجام توانستند سرنخی از یکی از قاتلان این زن بدست آورده و وی را دستگیر نمایند.

فلاح کریمی هویت فرد دستگیر شده را  عباس ۳۱ ساله اعلام نموده و بیان داشت: متهم در اعترفات خود عنوان نموده که چون از قبل من و دوستم با این زن آشنایی داشتیم به انگیزه سرقت طلاهای  وی که بالغ بر ۵۰ میلیون ریال می شد،  او  را  سوار خودرو نموده و بعد از خفه کردن و زدن چند ضربه چاقو به وی، او را با گازوئیل به آتش کشیده و از ترس قبل از سرقت، صحنه جرم را ترک کردیم.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه همدست ۲۷ ساله این متهم نیز در اقدامی پلیسی دستگیر و به همدستی در قتل اعتراف کرد، بیان داشت:  متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه