تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۷-۱:۴۴ ب.ظ
کد خبر : 320352
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده ولی فقیه در گیلان:

حجاب؛ ترس بزرگ دشمن و قدرت های استکباری است/ مردم عاشقانه رهبر خود را دوست دارند

نماینده ولی فقیه در گیلان ترس بزرگ دشمن و قدرت های استکباری را حجاب دانست و گفت: دشمن اعتراف کرده است که برای ما سلاح های نظامی و بمب هسته ای در ایران‌مهم نیست اما ظرفیت منابع انسانی ایران خطرناک است.

به گزارش خبرنگار ۸دی، حجت الاسلام رسول فلاحتی، امام جمعه رشت ظهر امروز در همایش اختتامیه پنجمین دوره لشکر فرشتگان، اظهار کرد: مردان، زنان، دانش آموزان و دانشجویان از اضلاع انقلاب ما هستند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دانشگاه ها از سال ۵۶ در گیلان تشکیل شدند و اکثر اساتید آلمانی بودند، گفت: اساتید آمریکایی نیز وجود داشتند که علاوه بر حقوق اصلی خود، حقوق دیگری مبنی بر حق توحش می گرفتند و مارا خفیف می کردند اما اکنون انقلاب به ما عظمت داده است.

امام جمعه رشت این سخن امام(ره) را که میفرمایند یاران من در گهواره هستند را نتیجه امید امام به خدا دانست و افزود: اکنون در بسیاری از عرصه های انقلاب کسانی را می بینیم که متولد آن سال ها هستند.

آیت الله فلاحتی بزرگ ترین درس از انقلاب را درس ایستادگی در مقابل قدرت های دیگر معرفی کرد و افزود: انقلاب اسلامی به ما اقتدار، امید و زندگی با عزت را تقدیم کرد.

وی با بیان اینکه دشمن از تمدن اسلامی شکل گرفته در ایران هراس دارد، اذعان کرد: این سبک زندگی که اسلام برای بشر ایجاد کرده است دشمن را از سلطه گری و زور گویی دور می کند.

فلاحتی با بیان اینکه رهبران مردم باید بدانند که چگونه زندگی کنند گفت: در جامعه ایرانی رهبر به مردم عشق می دهد و مردم عاشقانه رهبر خود را دوست دارند.

نماینده ولی فقیه در گیلان ترس بزرگ دشمن و قدرت های استکباری را حجاب دانست و افزود: دشمن اعتراف کرده است که برای ما سلاح های نظامی و بمب هسته ای در ایران‌مهم نیست اما ظرفیت منابع انسانی ایران خطرناک است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امروز اگر حادثه ای رخ بدهد جوانان ما شکوهمندتر و جدی تر از قبل در عرصه ها حضور پیدا می کنند، گفت: اگر چه مشکلات وجود دارد اما انقلاب اسلامی افق های آینده را برای ما روشن کرده است.

در پایان این مراسم مادران شهید محمدحسین حدادیان و شهید مرتضی حسین پور به بیان خاطراتی از فرزندان خود پرداختند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه