تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۷-۷:۴۱ ق.ظ
کد خبر : 320337
نسخه چاپی نسخه چاپی

یک شرکت لبنی، ۳۵ میلیارد تومان جریمه شد

معاون سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد: یکی از شرکت‌های معروف لبنیات به علت گرانفروشی ۳۵ میلیارد تومان از سوی شعبه بدوی جریمه شده است که در صورت قطعی شدن حکم، نام آن شرکت را به مردم اعلام خواهیم کرد.

به گزارش ۸دی، معاون سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد: یکی از شرکت‌های معروف لبنیات به علت گرانفروشی ۳۵ میلیارد تومان از سوی شعبه بدوی جریمه شده است که در صورت قطعی شدن حکم، نام آن شرکت را به مردم اعلام خواهیم کرد.

محمدعلی اسفنانی روز دوشنبه در برنامه زنده گفت و گوی اجتماعی شبکه رادیو گفتگو در پاسخ به پرسش یک خبرنگار برای معرفی شرکت‌هایی که گرانفروشی می‌کنند، گفت:

تا زمانی که حکم صادر نشده، مجاز به گفتن اسامی متخلفان نیستیم، ولی گزارش‌هایی درباره گرانفروشی برخی از شرکت‌ها به ویژه در مواد لبنی یا حتی نوشابه‌ها دریافت کردیم که کم فروشی یا گرانفروشی می‌کنند و طبق قانون با مجازات رو به رو می‌شوند.

وی درباره پایین بودن میزان مجازات این جرایم گفت: قانون تعزیرات مربوط به سال‌ها پیش است و معمولاً در شرایط خاصی تصویب می‌شود که متأثر از شرایط خاص آن زمان است و شاید این نوع برخورد در آن زمان موثر بوده و بخشی از آن شاید اثری کمتر داشته باشد.

به همین دلیل به دنبال آن هستیم تا این موارد را در قانون اصلاح کنیم، ولی اشکالی که وجود دارد این است که برخی جرائم در دوره‌ای افزایش پیدا می‌کند.


منبع : ایرنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه