تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۰:۳۷ ق.ظ
کد خبر : 31872
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس:

فرهنگ پایدار و پویا به اقتصاد کشور کمک می‌کند

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به مسائل اقتصادی و موانع فرهنگی بیشتر توجه کنیم، گفت: فرهنگ پایدار و پویا به اقتصاد کشور کمک می‌کند

به گزارش ۸دی نیوز به نفل از واران نیوز، حمیدرضا خصوصی‌ثانی در همایش شوراهای شهر و روستا اظهار کرد: دولت تدبیر و امید آمده است تا فریاد آزادی‌خواهانه ملت ایران را به گوش دنیا برساند.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به مسائل اقتصادی و موانع فرهنگی بیشتر توجه کنیم، گفت: فرهنگ پایدار و پویا به اقتصاد کشور کمک می‌کند.
خصوصی‌ثانی تصریح کرد: برای اینکه فرهنگ دینی تبلور پیدا کند باید در مشترکات تلاش کنیم و فاصله‌ها را در شهر و روستا کم کنیم. وی خاطرنشان کرد: شوراها باید ببینند امکانات یک روستا و شهر در چه حدی است و برای آن امکانات اندیشه کنند و در اقتصاد مقاومتی کوشا باشند.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مدیران و شوراهابا بهره‌گیری از جوانان خوش‌فکر روستا‌ها و بهره‌گیری از اینترنت می‌توانند در اشتغال‌زایی جوانان نقش بسزایی داشته باشند
وی با بیان اینکه قانون اساسی ریشه در دین و مکتب این ملت دارد، افزود: شوراها باید کمر همت را ببندند و عوامل رشد در یک ملت را به گوش دنیا برسانند.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره‌گیری از توان فکری یک ملت تبلور اراده ملت به طور احسن در قانون دموکراسی معنا می‌شود.
خصوصی‌ثانی تصریح کرد: بهره‌گیری از شخصیت‌هی فکری، تجمیع افکار عمومی و خروجی آن به عنوان خدمت به مردم است.
وی خاطرنشان کرد: شوراها منتخب مردم هستند و مسئولیت قابل توجه‌ای بر دوش شوراها سنگینی می‌کند.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فکر و اندیشه منتخبان مردم و انتظاری که از مردم از آنان دارند در تحول منطقه و محل تاثیرگذار است.
خصوصی‌‌ثانی اظهار کرد: در شرایطی که استکبار می‌گوید دیگر ایران قادر به توانستن در حل اقتصاد کشور نیست، باید توانستن را پیشه کار خود کنیم. وی افزود: شوراها باید تعامل و همفکری با روستائیان داشته باشند و به دور از بازی‌های سیاسی به مسائل و مشکلات شهر و روستا رسیدگی کنند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه