تاریخ انتشار : ۲۶ شهریور ۱۳۹۲-۱۱:۱۳ ق.ظ
کد خبر : 3167
نسخه چاپی نسخه چاپی
نعیمی در گفتگو با 8دی نیوز:

کشتار در فرماندهی نیروی دریایی آمریکا ،واکنش مردم این کشور به خوی ددمنشانه دولتمردانشان بود

نظر به اینکه آنها خوی تجاوزگرانه دارند و همواره به فکر تعدی به دیگران و غارت و چپاول کشورهای دیگر هستند، مردمشان از دست دولتمردان ناراحت اند و بخاطر اینکه حرفاهاشان کارساز نیست، اعتراضشان را اینگونه نمایش میدهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی سرویس ۸دی نیوز شب مردم آمریکا و دنیا  در پایتخت ایالات متحده ،دولتی که ادعای ایجاد امنیت دارد،  شاهد درگیری مسلحانه در ستاد فرماندهی نیروی دریایی بوده اند.

خبرنگار ۸دی نیوز در این زمینه صحبتی با صفر نعیمی نماینده مردم آستارا و عضو کمسیسون امنیت ملی انجام داده و نظر وی را جویا شد.

نعیمی در توضیح بوجود آمدن این اتفاق ، نارضایتی های داخلی آمریکا را علت اصلی اینگونه اتفاقات دانست و افزود: مشکل مردم و دولتمردان ایران با دولتمردان آمریکاست. زیرا آنها زیاده خواه و تجاوز گرند و دارای خویی دردمنشانه هستند. این قضیه از دیپلماسی عمومی و در جوامع بین الملل پذیرفته نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به حمایت مردم ایران از دولتمردانشان بیان داشت:   مردم کشور ما بخاطر خوی انسانی دولتمردان ما طرفدارشان هستند و از آنها حمایت میکنند. مردم آمریکا هم چنانچه دولتمردانشان خوی انسانی پیشه بگیرند از آنها حمایت میکنند.

وی همچنین افزود: نظر به اینکه آنها خوی تجاوزگرانه دارند و همواره به فکر تعدی به دیگران و غارت و چپاول کشورهای دیگر هستند، مردمشان از دست دولتمردان ناراحت اند و بخاطر اینکه حرفاهاشان کارساز نیست، اعتراضشان را اینگونه نمایش میدهند.

نعیمی درباره عاملان این کشتار گفت: این تیراندازی و کشتار کار خود مردم آمریکاست چرا که دولتمردان خودشان را تنبیه کنند. این آمریکا نه اینکه بی آبروست و همواره اهل داد و بیداد است هیچگاه این اتفاق را برعهده مردم خودش نمیگذارد و به حساب کشورهای دیگر خواهد گذاشت.

naeimi

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه