تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۷-۱۲:۳۰ ب.ظ
کد خبر : 314552
نسخه چاپی نسخه چاپی

۱۶ مرکز خدمات رفاهی بین راهی در استان گیلان احداث می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان گفت:‌ ۱۶ مرکز و مجموعه بزرگ خدمات رفاهی رانندگان و مسافران توسط اداره کل راهداری گیلان در حال ساخت است.

به گزارش ۸دی،‌ محمدرضا نازک‌کار صبح امروز در جمع خبرنگاران در رشت اظهار داشت:‌ در حال حاضر علاوه بر وجود ۱۵ مجموعه استراحتگاهی در گیلان برای رانندگان و مسافران،‌ ۱۶ مرکز خدمات رفاهی دیگر زیر نظر اداره کل راهداری گیلان در حال ساخت است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان عنوان کرد:‌ خستگی رانندگان در حال حاضر یکی از مهم‌ترین عوامل مهم در بروز انواع تصادفات و سوانح جاده‌ای است بنابراین وجود و یا ساخت مراکز استراحتگاهی و یا مجموعه‌های خدمات رفاهی بین‌ جاده‌ای بسیار ضروری است.

نازک‌کار از استقرار مراکز خدمات رفاهی گیلان در مسیرهای شریانی استان خبر داد و افزود:‌ در حال حاضر ۱۵ مرکز و مجموعه استراحتگاهی در مسیرهای اصلی استان گیلان وجود دارد که در آینده نزدیک تعداد این مجموعه‌ها به حدود ۴۳ واحد رفاهی افزایش پیدا می‌کند.

وی از ۱۶ مجتمع استراحتگاهی در حال ساخت در گیلان خبر داد و تصریح کرد:‌ بنا به گزارشات واصله حدود ۱۲ مجتمع رفاهی بین جاده‌ای دیگر نیز هم‌اکنون در حال گرفتن مجوزات قانونی احداث از دستگاه‌های ذیربط هستند که پس از گذراندن مراحل، کار ساخت مراکز را شروع می‌کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان رسیدگی به شکایات حوزه حمل و نقل را مورد تأکید قرار داد و بیان داشت:‌ کمیسیون ماده ۱۱ و کمیسیون ماده ۱۲ مستقر در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان به شکایات رانندگان و اتحادیه‌ها رسیدگی می‌کند.

وی برخورد با شرکت‌های مستقر در سالن‌های توزیع بار استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت:‌ نمایندگان واحدهای صنفی رانندگان و بازرسان اداره کل راهداری گیلان در داخل این مجموعه‌ها حضور دارند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شرکت‌های خاطی برخورد می‌کنند.

نازک‌کار با بیان این نکته که اداره کل راهداری گیلان همواره آماده بررسی مشکلات رانندگان است تصریح کرد:‌ رانندگان و یا نمایندگان آنان در مجموعه‌ها و کانون‌های صنفی می‌توانند رفع مشکلات خود را از طریق ملاقات حضوری و یا از طریق تماس‌های تلفنی پیگیری کنند.

وی تلفن گویای ۱۴۱ اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان را آماده دریافت نظرات و یا انتقادات دانست و عنوان کرد:‌ علاوه بر این تشکل‌های صنفی رانندگان می‌توانند از طریق شماره ۳۰۰۰۱۴۱ و یا مراجعه به سایت WWW.141.IR با اداره کل راهداری گیلان ارتباط برقرار کنند.


منبع : تسنیم
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه