تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۲:۳۶ ق.ظ
کد خبر : 31454
نسخه چاپی نسخه چاپی
نعیمی در گفتگو با 8دی نیوز:

جلسات شورای راهبردی اصلاح طلبان گیلان را محکوم می کنم و باید برخورد شود/ واکنش نعیمی به اظهارات جعفرزاده

نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: شورای تأمین استان و شهرستان اگر خدای نکرده بخواهند خودشان را به بی خبری بزنند و یا تعقیب و برخورد قانونی با آنها نداشته باشند، بدانند که مردم تصمیم گرفتند شخصا برخورد نمایند.

صفر نعیمی رز در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی ۸دی نیوز، با اشاره به جشن همسر رئیس جمهور در کاخ سعد آباد، اظهار کرد: در این بحث کمی افراط و تفریط شده است و ما نمی دانیم که هزینه پرداختی از بیت المال بوده یا از جای دیگری تأمین شده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی افزود: در موقعیت کنونی کشور به دور از ترویج اشرافی گری، دلخوشی بعضی از مردم با اجرای کنسرتهای محلی و مجاز که معقول، مقبول و مشروع باشد تحقق می بخشد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تأکید بر اینکه جشن هایی که دولت برگزار می کند نباید جنبه خصوصی بگیرد و باید شرایط بهره مندی برای عموم فراهم باشد، خاطرنشان کرد: باید طوری برنامه ریزی شود که اغنیا و فقرا به صورت یکسان از این جشن ها استفاده کنند.

نعیمی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظرتان در خصوص جلسه ای که تحت عنوان شورای راهبردی اصلاح طلبان در آستارا برگزار شد چیست، بیان نمود:

من موافق هر گونه جلسه ای هستم، چرا که جمهوری اسلامی ایران آنقدر بارور شده است که احساس خطری از برگزاری نشست ها نمی کند و نخواهد کرد ولی با برگزاری جلساتی که یاد و نام امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر در آن نباشد مخالفت می کنم.

نماینده آستارا همچنین تأکید کرد: جلساتی که تحت عنوان شورای راهبردی اصلاح طلبان در مرکز استان و مخصوصا در شهرستان آستارا چندین بار برگزار شده و از این عزیزان هیچ نامی هم برده نشده است را محکوم می کنم.

نعیمی با بیان اینکه افراد انقلابی و حزب اللهی هیچگاه زمان نمی شناسند و همواره تلاش می کنند تا به مردم خدمت نمایند، افزود: آن جلسه به دلیل اینکه هیچ فردی از طیف حزب الله و انقلابی گیلان حضور نداشت و اصلاح طلبان افراطی موسوم به جریانات فتنه و جنبش سبزی های تندرو در آن جلسه اجتماع کرده بودند، از نظر من محکوم است.

وی با تأکید بر اینکه از مسئولین مربوطه انتظار دارم ضمن برخورد قاطع، مانع تشکیل چنین جلسه هایی شوند، تصریح کرد: شورای تأمین استان و شهرستان اگر خدای نکرده بخواهند خودشان را به بی خبری بزنند و یا تعقیب و برخورد قانونی با آنها نداشته باشند، بدانند که مردم تصمیم گرفتند با رعایت حقوق شهروندی و با رعایت تمامی موازین شرعی از آرمان ها و اهداف حضرت امام که برای رسیدن به آن شهدا و جانبازان بسیاری هم داده اند، شخصا برخورد نمایند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس همچنین در واکنش به اظهارات جعفرزاده نماینده مردم رشت در خصوص حضور علی لاریجانی در این فراکسیون، تأکید کرد: اظهار نظر آقای غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده محترم مردم فهیم رشت در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با حضور آقای دکتر علی لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت یک اظهار نظر شخصی است و به جد می توان گفت که نظر ایشان حتی قابل قبول برای یک عضو فراکسیون نبوده، نیست و نخواهد بود.

نعیمی با بیان اینکه وجود دکتر لاریجانی در فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت یک وزنه سنگین است تأکید کرد: حضور ایشان یک دلگرمی برای ۲۰۰ نفر از اعضای این فراکسیون محسوب می شود.

به گزارش ۸دی نیوز، جعفرزاده عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در مصاحبه با خبرگزاری دولتی ایرنا اظهاراتی در خصوص رئیس مجلس شورای اسلامی و این فراکسیون داشت که بخشی از آن در ذیل آمده است:

نقدی که به فراکسیون رهروان ولایت داریم، این است که این فراکسیون بخاطر حضور آقای لاریجانی دچار معذوراتی است؛ یعنی حضور آقای لاریجانی سبب شده تا فراکسیون نتواند بسیاری از کارها را انجام دهد.

ما به آقای لاریجانی احترام بسیاری قائل هستیم ولی حضور وی در فراکسیون رهروان ولایت مانعی بزرگی برای حرکت های آینده این فراکسیون و اتخاذ مواضع خود شجاعانه است که یکی از معذورات این فراکسیون پاسخ گویی آقای لاریجانی به مقامات ارشد نظام است. بنابراین فکر می کنم رهروان ولایت در آینده ای نچندان دور دچار مشکلات بزرگی می شود و نخواهد توانست نیازهای روانی دوستداران خود را برآورده کند.(لینک مصاحبه تفصیلی جعفرزاده با ایرنا)

کلمات کلیدی : ،

۱۲ ديدگاه

 1. مرید گفت:

  هر دم از آقای پر ادعا خبر جدیدی میرسد…

 2. اصلاح طلب گفت:

  احسنت بر دکتر جعفرزاده با این اظهاراتی که باعث
  شادمانی و سرور ما اصلاح طلبان گیلان شد.

 3. ابوذر گفت:

  این بنده خدا باز نزدیک[…] نطقش باز شده آقای نماینده بسیج و حزب الله پاسدار انقلاب و ارزشهای انقلابین نه بازیچه دست این . آن که با این آنتریکهای بچگانه و تبلیغاتی وارد بازی شما و امثال شما بشوند, راهمان راه امام است وقبله مان مقام معظم رهبری
  شما همانی که در ۸ سال طرفداری از کسی کردی که پیرو مخالفت با فرمان ولی امر ۱۰ روز قهر کرد و در خانه نشست…این حنا دیگر رنگی نداره اخوی…..

 4. مهدی گفت:

  کجا هستند اداره بوقی ها که فقط شورای شهر

  رو ابطال کنند.

  الان کجا هستند؟

  با هم اند یا …..

 5. محسن پور ورژن 93 گفت:

  با تشکر از همه عزیزانی که به جنبش جهانی
  “چه طو چه طو ایسه” پیوستن!!!
  پس از موفقیت های بنده در عرصه های فرهنگی استان اکنون وارد عرصه جدیدی از مسولیت شدم که امیدوارم با کمک شما اونجا رو هم مث بخش فرهتگی آباد کنم!!! البته شعار ما همچنان همان است”کس به کس نیه” و رشد ما همچنان مطلوب و آینده ما همچنان درخشان…

  • دیوونه گفت:

   محسن پور جان
   من خوب میدونستم تو آدم با معلوماتی!!! هستی اصا تو یه عالم هستی
   نه نه علامه هستی
   تو خود علمی
   تو خود خود علمی تو همه نواحی
   امیدوارم آینده درخشان و رشد مطلوبی رو تو این عرصه زیر پرچم چطو چطو ایسه داشته باشی

 6. علی گفت:

  ای بابا آقای مهندس جعفرزاده!
  دکتر لاریجانی هرچی باشن رئیس مجلس شما هستن خوب نیست که بگی ایشون مانع اهداف ما هستن
  سریع برو و ازش عذرخواهی کن تا بقیه نمایندگان ازت دلخور نشن

 7. جمعی از دانشجویان انقلابی گفت:

  از بچه های پر تلاش ۸دی نیوز بابت رونمایی از اظهارات جعفرزاده تشکر می کنیم ولی یه سوال:
  جعفرزاده ۲۶ اسفند این مصاحبه رو انجام داده بود چرا بعد از یک ماه روش کار کردید و از اعضای فراکسیون مصاحبه گرفتید؟؟؟

  • محمد زاده گفت:

   هههههههههه
   راست میگیدا….
   ما که از روابط نمایندگان با رسانه ها چیزی حالیمون نمیشه….
   شاید اخیرا جعفرزاده اذیتشون کرده و اینا هم خواستن بگن ما هم می تونیم بعد از یک ماه چهرتو به مردم نشون بدیم….. نه نه احتمالا شاید ۸دی نیوز تا حالا خواب بوده و تازه این خبر رو دیده….

 8. محسن پور new face 2014 گفت:

  […] فکر کرده که استانه صاحب بوبوسته حالا خوایه کشور ره تصاحب کنه. البته اینقدر کس به کس نیه هست که این بنده خدا دچار این توهم بشه. یکی به این بنده خدای بگه که پیاده شو باهم بیشیم. به هر حال بازهم میگم رشد مطلوبه . آینده درخشانه . حالا که کشور در حال گفتگو ایسه به نظر من لاریجانی و جعفرزاده و نعیمی به همراه فیلسوف انزلی چی باهم یه گفتگوی چهار جانبه داشته باشن تا به رشد مطلوب و آینده درخشان رسیم. مجری گری برنامه رو هم فدن به ملک.

  • دیوونه گفت:

   ملک ک همش بیخوابی دره بنده خدا
   ا وسط تکلیف فرشته چی به؟ ملک و فرشته دو یار جودایی نا پذیریدی
   محسن پور تونم بیا کس ب کس نیه حال ده
   ایته تو بوگو من بوگو اشان امرا
   فقطم بوگو چوطو چوطو ایسه

 9. راحیل گفت:

  هههههه خبرررررررر رررووو الان میزنید چقدر به روز واقعا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کم آوردید ۸ دی گرامی به رووووووووووووووزززززززز باش و انصافا […] زحمت میکشند که موفق باشد

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه