تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۱:۴۴ ق.ظ
کد خبر : 31421
نسخه چاپی نسخه چاپی

رسانه و انقلاب اسلامی

امروزه رسانه بعنوان تاثیر گذارترین ابزار مهم در پیشبرد اهداف جوامع بین المللی به شمار می رود، جامعه ی امروز بدون رسانه غیر قابل تصور است.

امروزه رسانه بعنوان تاثیر گذارترین ابزار مهم در پیشبرد اهداف جوامع بین المللی به شمار می رود، جامعه ی امروز بدون رسانه غیر قابل تصور است، وسایل ارتباط جمعی برای جوامع مهم بوده و سیاست گذاری های آن به نوع نظامی که رسانه تابع آن است بستگی دارد.
رسانه های جمعی رسانه هایی هستند که در زمان واحد، پیام های یکسان را برای تعداد زیادی از افراد ارسال می کنند.
در جوامع غربی رسانه های جمعی و علی الخصوص رسانه های تصویری تنها برای پوشش خبر و اطلاع رسانی نیستند بلکه نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف استعماری کشورهای خود ایفا می کنند.
امروزه دیگر کشورهای سلطه گر جهت تصرف منطقه یا کشوری به منظور تامین مقاصد استعماری خود از لشکرکشی هایی که با هزینه های کلان و سنگینی روبرو بود به شدت خودداری می کنند، چرا که با هدف گذاری دقیق  و برنامه ریزی، و با هزینه ای نسبتاً کم تر با ابزار رسانه تمام ارزش های آن منطقه مورد نظر را بی ارزش و تمام بی ارزشی ها را ارزش جلوه می دهند و اهداف خود را آرام آرام پیاده سازی می کنند و به صورت کاملاً نرم به مقاصد مورد نظر دست پیدا می کنند.
امروزه غول رسانه ای جهان در خدمت غرب و صهیونیسم است و همواره تمام اهداف و برنامه های سلطه گرانه ی خود را به شیوه ای کاملاً زیرکانه و دقیق در حال پیاده کردن می باشند.
انقلاب اسلامی ایران نیز همواره مورد حملات سنگین و بی پایان رسانه های بیگانه و معاند قرار دارد و همواره در این عرصه شکست های بسیار عظیمی را نیز متحمل شده است.
شبکه های رسانه ای که غرب و صهیونیسم به صورت گسترده علیه انقلاب اسلامی ایران سازماندهی می کنند از شمارش خارج است و به صورت کاملاً دقیق از اعتقادات تا مسائل سیاسی- اقتصادی- اجتماعی و علی الخصوص فرهنگی مردم ایران اسلامی را مورد تاثیر خود قرار می دهند، و اهداف استعماریشان کم و بیش در حال پیاده شدن بر افکار و کردار مردم است.
این رسانه ها نه تنها علیه ما در داخل ایران برنامه ریزی شده اند بلکه در کل دنیا نیز این گونه رسانه ها را تقویت و ترویج کرده اند، به گونه ای که موج عظیمی از ایران هراسی با محوریت شیعه هراسی را در کل دنیا مدیریت می کنند، که متاسفانه بعضاً در برخی مسائل در سطح بین الملل بر کشور ما تاثیرات منفی بر جای می گذارد.
رسانه ها امروزه در سطح بین الملل در تاثیر گذاری و جریان سازی مسائل مهم و جلوه دادن و بزرگ نمایی مسائل کم ارزش از اهمیت والایی برخوردارند.
رسانه های تصویری وابسته به استکبار جهانی، امروزه به صورت کاملاً ‌یک صدا و هماهنگ برنامه های عظیمی را در انحراف انقلاب اسلامی ایران مدیریت می کنند.
آن گونه که آن ها – رسانه های دشمن – علیه فرهنگ ما هزینه می کنند و برایش برنامه ریزی دارند، ما و رسانه ی ایران اسلامی برای تقویت فرهنگ اسلامی- ایرانی مان هزینه نمی کنیم و اهداف رسانه های جمعی ما هم عمدتاً کوتاه مدت است.
با این اوضاع که دشمن از چنین ابزاری این گونه استفاده می کند، ما نیز باید از این وسیله ی مهم نیز کمال استفاده و بهره را ببریم، به گونه ای که انقلاب اسلامی ایران را در تمام عرصه های بین الملل تبلیغ کنیم.
باید امروزه سبک زندگی اسلامی – ایرانی را به وسیله ی رسانه اعم از مکتوب و تصویری و فیلم و سریال و… را در کره ی خاکی ترویج دهیم، چرا که غرب و صهیونیسم به شدت و با توان بالا در حال تبلیغ LIFE STYLE مورد نظرشان که همان اهداف دنیا گرایانه خودشان هست را مد نظر قرار دارند، البته در درجه ی اول برای رویایی با غول رسانه ای جهان غرب نیاز به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار وسیعی دارد، که آن را هم جوان انقلابی ایرانی ثابت کرده است که اگر به او اطمینان شود، خوب می تواند پاسخ دهد.
به اومید ظهور  منجی بشریت – آقا امام زمان (عج) –

نویسنده: کمیل کاس پور

۶ ديدگاه

 1. آراد گفت:

  نمیشه که خودمون رو در قوطی کبریت فرض کنیم
  عصر عصر ارتباطاته
  دوارن مدرنیته ست
  این گونه ک نمیشه زندگی کرد

  • javad گفت:

   با سلام به آقای آراد
   اینکه در راستای اهداف دیگر جوامع و دیگر نگرشها گام برداشتن در واقع به قوطی کبریت رفتن است.
   چرا شما و امثال شما که اینگونه اعتقاداتی دارید همیشه مایلید از دیگران الگو بردارید؟!
   چرا دیگران خودشان را با رسانه انقلابی و اسلامی همسو نکنند؟!
   این مدرنیته ای که شما میگویید در واقع ترویج نوعی از سبک زندگی امریکایی هست که با اهداف دامن زدن به نفسانیات انسان و برپایی شیطان صفتی است.

 2. sara گفت:

  منم با آراد موافقم، نمیشه که کل دنیا یه طرف باشه ما هم یک طرف!!!
  برادرjavad چرا همیشه سعی دارید ملت ایران رو به این طرفی و اونطفی تقسیم کنیم
  ما آریایی هستیم و کشور مان را هم دوست داریم و وطن مان را هم می پرستیم

  • javad گفت:

   خانم سارا ، با عرض سلام
   اگر کل دنیا در مسیر نا حق و نادرستی باشد ، ما هم باید به همان طرف برویم؟!
   اول منظور خود را از طرف مشخص کنید و دوم برداشت خود را از مدرنیته روشن کنید تا برای دیگران شبه ایجاد نشود.
   تعصب از آریایی بودن بد نیست اما حقیقت و دوام ابدی در هر جهانی اسلام پرستی و هویت اسلامی است.
   تصور میکنم اطلاعات کافی از کشور و به تبع جهانی که در آن زندگی میکنید را ندارید،در غیر اینصورت مایلم نظرات اثباتی شما را بدانم.

 3. sara irani گفت:

  برادر javadعلیکم السلام و رحمه الله و برکاته
  اصلاً‌ ما چیکار داریم که بقیه چیکار می کنند، ما می گییم باید این آزادی وجود داشته باشه تا از بعضی فرهنگ های خوب اونا هم تقلید کنیم.
  وان: شما باید مشخص کنید ک همیشه مردم ما رو به دو سری تقسیم می کنید(خودی و ناخودی)
  توو:بنده برداشت شخصی از مدرنیته ندارم، شما اطلاعاتتان کافی نیست خواهشاً مطالعه بفرمایید
  تری:خواهشاً شما برای دوام دیگران تصمیم گیری و تصمیم سازی نکنید، دیگران خودشان بهتر می دانند،تعصبی به مسلمان بودن خود فکر نکنید.
  فور:واقعاً جای خنده دارد به قول امثال شما فکر کنم مزاح فرمودید، به ما می گویید که از کل دنیا خبری نداریم، اخوی شما و امثال شماها فقط وفقط چهارتا شبکه ی داخلی رو می بینید و این گونه از کل جهان آشنایی پیدا کردید
  ما هم که هیچ
  انصاف داشته باشید
  شماها که به قول خودتان اهل نماز و دعا هستید

  • javad گفت:

   خانم سارا ، از آغاز و پایان نظرتون کاملا مشخصه که شما برای بحث در باره موضوع این مطلب و رد و بدل اطلاعات نظر نگذاشته اید ، بلکه با غیضی(شاید،متهم نمیکنم) پاسخ میدهید که ربطی به مطلب ندارد.
   ۱.بسیار مرا به جداسازی و اینطرف و آنطرف کردن همه متهم میکنید که در واقع با این لحن خودتان به شدت از آن پیروی میکنید.
   ۲.در یک فضای اجتماعی بحث کردن باید در پیرامون خود موضوع باشد و درست نیست که نظرات سلیقه ای نامرتبط با موضوع مطرح شود/ بحث در رابطه با موضوع رسانه و نظام پیرامونش بود که شما به جای پاسخ به سوالات من و رفع شبهات ، پاسخ های تفتیش گونه میدهید.
   اگر راجع به موضوع مطلب نظری داشتید آنوقت با شما بحث میکنم وگرنه وقت من با ارزش تر است.

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه